Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Як схуднути і повернути втрачене здоров’я з макробіотикою

Зайва вага — фактор прискореного зносу організму, його в’янення і виникнення хвороб. Зайве навантаження на опорно-руховий апарат, необхідність у створенні додаткових кровоносних судин для обслуговування жирової тканини, що розрослася, і в зв’язку з цим підвищення навантаження  на серці  — ось далеко не повна ціна за зайві кілограми.

Завданню — «схуднути і не захворіти» найбільш повно відповідає Макробіотична дієта № 7 з макробіотикою «Самарський здоровяк» тому, що:

1. Макробіотика виготовлена з митого цільного зерна пшениці, рису, гречки, проса, кукурудзи і т.д.. З цілісного зерна, значить збережені оболонки, значить в каші багато рослинної клітковини.

2. В макробіотику додані приготовані без термообробки шроти розторопші, спіруліни, ламінарії, кедра, гранату, продукти бджільництва і Пробіотики і т.д. Такий склад гарантує продукту унікальні властивості.

3. Клітковина і Пробіотики забезпечать нормальний стан флори кишечника, а значить ферментний захист печінки. Силібінін розторопші сприяє відновленню мембран клітин печінки.

4. Свіжий редис додати в харчовий раціон вітамінів.

5. Каші використовуються будь-які, але каша з пробіотиком не менше однієї порції на добу.

Дієта № 7 з  30-60 г. сирого редису плюс трохи гомассі. Гомассі — приправа до каші,  готується із зерна кунжуту і морської солі. Митий, просушений  кунжут  підсмажується  на сковороді  до світло-коричневого кольору, перемішується з морською  сіллю  (можна при підсмажуванні).  Після закінчення процесу  маса  остуджується  і зсипається в підходящу ємність для зберігання про запас. Перед додаванням у кашу  порція суміші  розминається  в ступці.

Каша готується на воді. У посуд ємністю не менше 350 мілілітрів насипається 3 — 4 столових ложок каші з «гіркою»,  додається трохи гомассі. У ємність  поступово наливається кип’ячена вода температурою не вище 600С при постійному помішуванні.

Один раз на добу (вранці або ввечері) потрібно  вживати кашу  Пробіотик (будь-яку).  Готується вона без додавання гомассі. Додається по одній чайній  ложці  меду.  Після перемішування ємність накривається нещільно кришкою і залишається при кімнатній температурі на добу. Готова каша має кисло — солодкий смак.
Пити можна воду або чай натуральний без цукру, можна з медом (небагато). Пити як можна менше, але спрагу терпіти не треба. Пити до або після прийому каші — не принципово. На період скидання ваги виключити вживання алкоголю, кави,  чаю  в пакетиках  (допускається листовий чай або з лікарських трав), солодких напоїв, соків та газованої води.

Ефект  полягає в наступному:
В організм людини з їжею, водою, повітрям та іншими каналами проникає безліч хімічних речовин, для нього зовсім чужих і дуже шкідливих.
Поки організм молодий і його органи працюють, як годинник, він благополучно справляється з усіма несприятливими для нього факторами, адже в організмі людини є досить багато різних механізмів захисту.
Але настає такий момент, коли людський організм не в змозі обробити та вивести всі отрути, що надходять до нього ззовні.
І ось організм шукає вихід з цього положення за принципом вибору з багатьох бід — меншої. Він не пускає «отрути» через видільну систему і частково консервує ці відходи, утворюючи міоми, фіброми, поліпи, папіломи та інші доброякісні утворення, які, на жаль, переходять в злоякісний стан, якщо ними не займатися.
Але саме раціональне рішення для організму — консервувати відходи в депо — жирову клітину, яка безрозмірна (в розумних межах). І якщо в молодості, коли організм був здоровий, зайвий жир просто автоматично видалявся, то хворий організм навіть з повітря буде ловити кожну жиринку і використовувати її для консервації шлаків, токсинів, відходів, утворюючи депо (наприклад — целюлітну клітину). Це депо відкриється тільки в тому випадку, коли у людини будуть здорові органи окисної, видільної та інших систем.
Стає зрозуміло «хто» і «що» винен в процесі ожиріння організму. Основна кількість відомих дієт дає можливість скинути вагу за рахунок втрати рідини і м’язової маси. А жирові відкладення залишаються, тому що організм людини чинить опір виходу токсинів в кров і лімфу.

То ж яким чином можна позбутися існуючих хворобливих проявів і привести власну вагу в норму?

Відповідь напрошується сама собою — необхідно нормалізувати функцію шлунково-кишкового тракту, печінки і нирок. А от якраз з цим прекрасно справляється каша «Здоровяк».
Каша творить чудеса — професійно живить організм необхідними для життя вітамінами і мікроелементами, грамотно очищає кишечник, оздоровлює його мікрофлору, оздоровлює печінку, яка починає повноцінно виконувати свою очисну функцію.
У кого вага значно перевищує норму, рекомендується каша № 72 (пшениця, розторопша, рис, Пробіотик). Як Пробіотик виступає культура «індійського морського рису».
Але почати краще з каші звичайного приготування м’якої дії, щоб відчути всю принадність цього продукту.
Каша № 56 (антицелюлітна)  позитивно впливає на кишечник, покращуючи моторику, сорбуючи токсини, покращуючи мікрофлору, функцію печінки, підшлункової залози. Підсилені окислювально-відновні процеси при вживанні каші ведуть до спалювання зайвого жиру і нормалізації ваги. А також каша № 56 особливо цілюща і рекомендується для ослаблених тривалою виснажливою хворобою людей, при анемії, цукровому діабеті, у період відновлення після важких операцій, при загоєнні переломів і розривів сухожиль, при артрозах і хворобі Пертеса. Прийом цієї каші покращує стан хворих на подагру, причому відновлюється рухливість кінцівок, навіть якщо вони були пошкоджені тривалий час.

Каша № 86 (хітозанова).  Володіє антицелюлітним ефектом, очищає організм, сорбує токсини.
Почніть вживати цю кашу і ви відчуєте давно забуте відчуття чистоти і легкості у всьому тілі.
Що треба мати на увазі при схудненні:
1. Токсини і шлаки в нашій погано профільтрованій печінкою крові — одна з головних причин надмірного накопичення жиру. Чому ж ми приймаємо препарати для зниження ваги і навіть лягаємо під ніж хірурга, коли все це виявляється лише тимчасовим заходом? Відповідь дуже складна і в той же час  проста. Жирова тканина — це «сміттєзбірник» нашого організму, своєрідне депо (склад). Вона нам необхідна не тільки для того, щоб запасати жир як джерело енергії, але і для того, щоб у прямому сенсі слова «збирати в неї сміття» з нашої крові, рятуючи організм від отруєння і знижуючи ризик виникнення хвороб, які тим не менш все одно виникають. Організм людини ніколи добровільно не відкриє ці «склади», тому що ризикує при цьому заробити хворобу якої — небудь своєї частини і, насамперед, печінки.
2. Для того, щоб «змусити» організм під час процесу скидання ваги витрачати, передусім, жирову тканину, необхідно виключити з їжі (на час) практично всі жири (ліпіди).
3. Під час зниження ваги необхідно потурбуватись про забезпечення організму вітамінами, мікроелементами, мінеральними речовинами, рослинною клітковиною.
4. Враховуючи те, що разом з ліпідами з жирової клітини в лімфу і кровоносні судини надходять токсини, і ця «токсична» суміш по ворітній вені надходить до печінки, необхідно подбати про захист печінки. Якщо цього не зробити — гепатит при схудненні забезпечений.

З макробіотикою при схудненні печінка захищена, кишечник очищається, травлення нормалізується, а організм отримує живу корисну їжу.

Вебінар про зашлакованість організму і очистку організму за допомогою каш Здоровяк дивіться за цим посиланням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *