Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Перга

пергаПерга міститься в макробіотичній каші ЗДОРОВЯК №62.

Перга — найкраща біологічно активна харчова добавка з усіх існуючих, воістину божественне творіння, неповторне для смертних.

Перга – це квітковий пилок, оброблений слиною бджоли. Це «чорні соти», куди бджоли відкладають свіжозібраний пилок. В анаеробних умовах під дією ферментів, бактерій і дріжджових грибів зростає вміст молочної кислоти, яка консервує суміш і перетворюється в особливий продукт. Пергу називають «бджолиним хлібом».
Часто пергу ототожнюють з пилком. Але за хімічним складом і по біологічній дії вони відрізняються один від одного. Перга містить більше цукрів, ніж пилок, майже в 2 рази, але зате менше жирів. Що ж стосується білків, то їх майже однакова  кількість.
В результаті впливу на людину перга значно перевершує пилок по своїй поживній цінності.

Перга має хороший лікувальний ефект при злоякісному недокрів’ї, анемії, захворюваннях нервової і ендокринної систем, шлунково-кишкового тракту (виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, коліті, ентериті), збільшує вміст гемоглобіну та еритроцитів у крові, підвищує стійкість організму проти інфекції, сприяє посиленню імунітету . Перга — кращий біостимулятор при лікуванні передчасного старіння організму, потужний протисклеротичний засіб, стимулює чоловічу потенцію на дуже високому рівні до глибокої старості. Вона є найкращою добавкою у харчуванні дітей, починаючи з грудного вигодовування, а також для вагітних.
Перга є найдосконалішим продуктом харчування, поступаючись лише маточному молочку, яке, втім, бджоли виробляють з перги. Цілющі властивості перги перевершують багато трав, оскільки найкорисніші речовини у трав частіше концентруються в квітках, не дарма наполегливо рекомендується заготовлювати лікарські трави в пору їх цвітіння.
Мед, віск, прополіс, бджолина отрута — алергени. Тільки перга НЕ аллергенна ні для кого, її може приймати будь-яка людина — здорова, хвора, немовля, стара.
Перга містить всі відомі вітаміни; всі десять незамінних амінокислот (тобто тих, які тваринним організмом не синтезуються і повинні вживатися в готовому вигляді) і десятки два замінних; майже півсотні ферментів; десятки вуглеводів; десятки мікроелементів; різні гормони, у тому числі «речовина росту» — гетероауксин.

Досліди на ссавцях показують, що їх дитинчата, отримуючи пергу, краще ростуть, повніше розвиваються, не хворіють. Перга в тій чи іншій мірі  протистоїть більшості хворобам.
Ще один цікавий аргумент на користь перги. Тайгові пасічники, що промишляють взимку полюванням, використовують для принади стільники з пергою. Скажіть, де соболь чи видра зустрічалися з пергою? Тим не менш, вони найчастіше потрапляють у пастку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *