Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Петрушка і кріп

Петрушка і кріп містяться в макробіотичній каші ЗДОРОВЯК №77.

Петрушка і кріп є травами і в свіжому вигляді практично не засвоюються травною системою. У людини, на відміну від травоїдних тварин, відсутній сичужний фермент. На практиці уважні люди можуть помітити, що великі листя петрушки і кропу як проковтуються людиною зеленими, так і виходять з нього такими ж яскраво-зеленими. Для того, щоб ці добавки були переварені, трави повинні бути попередньо ферментовані: піддані тривалій термообробці, засолені, заквашен і т.д. Тривала термообробка знищує корисні властивості цих трав. Нами застосовано такий спосіб обробки цих корисних трав, який робить їх перетравлюваними і одночасно зберігає їх корисні властивості. Крім того трави стають швидко приготовлювальними.
Петрушка містить велику кількість каротину, і за цим показником не поступається моркві. Чимало важливо, що в 100 г петрушки міститься дві добові норми провітаміну А. Петрушка багата вітамінами В1, В2, фолієвою кислотою, а також солями калію, магнію, заліза, ферментні речовини. Петрушка містить також інулін, який регулює обмін глюкози в крові.

Петрушка корисна при захворюваннях нирок, гастриті і виразковій хворобі, а також будь-яких запальних процесах і ослабленому зору. Крім того, зелень петрушки володіє ще однією корисною властивістю — вона чудово відбілює зуби і зміцнює ясна.

Історична довідка: культура кропу налічує тисячоліття. Його вирощували вже в Давньому Єгипті: рослина служила як прянощі  і як ліки від головного болю.

Різновид кропу, відомий під назвою фенхель (кріп волоський), — стародавня культура Єгипту і Китаю. Фенхель згадується в папірусі Еберса, у «батька ботаніки» Феофраста.
Вміст корисних речовин: у всіх частинах рослини міститься пахуче ефірне масло, особливо багате ним насіння (до 5%). У зеленому листі і стеблах — велика кількість вітаміну С, високий відсоток та інших вітамінів — B1, B2, PP, P, каротину, багато солей калію, кальцію, фосфору, заліза.
Застосування: кріп — рослина-універсал. Якщо говорити коротко, це і чудова зелень (для салатів, соусів, до м’ясних, рибних, овочевих страв, супів, на засолювання овочів), і сировина для лікеро-горілчаної промисловості, кондитерського, хлібопекарного, парфумерного і миловарного виробництва, і незамінний засіб для аромату різних продуктів — чаю, оцту, маринадів.
З плодів (насіння) кропу виробляють добре відомий сердечникам анетін. Як показала практика, він допомагає не тільки при хронічній коронарній недостатності, а й при спазмах органів черевної порожнини. Протипоказаний при виражених явищах недостатності кровообігу.

Плоди кропу застосовують як легкий снодійний засіб, для стимуляції виділення молока у годуючих жінок, при судомах, а листя і плоди — при запаленні сечового міхура  і захворюваннях печінки,  при нирково-кам’яній хворобі, стенокардії, як відхаркувальний, сечогінний і вітрогінний засіб. Бажано використовувати  зелень кропу  в дієтичному харчуванні  при ожирінні, захворюваннях печінки, жовчного  міхура,  нирок,  при гастритах гіпоацидних, метеоризмі. Настій насіння і ефірну олію  використовують  всередину як протигемороїдальний, седативний та спазмолітичний засіб.

Значно ширше використовує кріп народна медицина. Його призначають як послаблювальне, відхаркувальне, протисудомне, заспокійливе і слабке снодійне.

Настій трави — традиційне сечогінний засіб, п’ють його і при болях у сечовому міхурі,  а примочками  лікують  захворювання  очей,  гнійничкові ураження шкіри. Настоєм  насіння  користуються  для підвищення  апетиту, він покращує травлення, збільшує кількість молока у годуючих жінок.

Петрушка дуже необхідний продукт. Її лікувальні та корисні властивості необмежені. Петрушка часто застосовується в народній і традиційній медицині  і допомагає позбавитися від багатьох недуг. Петрушка надзвичайно багата корисними речовинами і мінералами. За вмістом аскорбінової кислоти (вітаміну С) вона перевершує багато фруктів і овочів. У 100 г молодих зелених пагонів петрушки міститься приблизно дві добові норми вітаміну С. Це майже в 4 рази більше, ніж у лимонах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *