Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Про алергію

алергіяЯкщо  просто і коротко — причиною алергії служить ізоляція людини від природи, від єства.
Лише в наш час лікарям і біологам вдалося докопатися до деяких причин виникнення алергій. Поступово з’ясувалося головне: за природою своєю алергія є помилка імунітету.

Є в навколишньому світі речовини, які ми приймаємо, у тому числі більш-менш байдужі (зовсім байдужих не буває), і є такі, які до нас в організм ні в якому разі не можна пускати. До останніх відносяться токсини (отрути), в тому числі продукти хвороботворних мікробів і вірусів.

Методика лікування алергій, що полягає у визначенні алергену і виключення контакту хворого з ним, не може привести людину до позбавлення від цієї хвороби.

Від чого ж залежать збої, помилки імунної системи людини?

1.  Від нормального функціонування захисних систем організму людини, яких п’ять. Еволюція створила в людському організмі кілька систем захисту від впливу агресивних — навколишнього і внутрішнього — середовищ:
• Імунітет. Захищає наш організм від бактерій, вірусів, грибків,  змінених власних і генетично чужих клітин.
• Окислювальна система печінки. Знешкоджує найбільш небезпечні для клітин жиророзчинні отрути, які легко проникають через клітинну мембрану в клітини мозку та інших органів.
• Видільна система: нирки, легені, шлунково-кишковий тракт і шкіра. Виводить з організму незмінені або попередньо знешкоджені чи зруйновані в інших захисних системах отруйні речовини.
• Антиоксидантна система. Нейтралізує вільні радикали. Характеризується двома ешелонами функціонування. Перший — це, насамперед, відомі нам вітаміни: аскорбінова кислота (вітамін С), альфа-токоферол (вітамін Е), бета-каротини (провітамін А); різні низькомолекулярні сполуки, що містять захисні сульфгідрильні SH-групи, і, нарешті, безліч сполук рослинного походження: флавоноїди, поліфеноли та інші сполуки. Другий — ферменти антиоксидантного захисту: каталаза, супероксиддисмутаза, глютатионпероксидази, церуллоплазмін.
• мікробіоциноз. Підтримує високий рівень лізоциму (ферменту, що руйнує оболонки бактеріальних клітин), секреторних імуноглобулінів, інтерферону, важливих для імунологічної резистентності (опірності організму несприятливим факторам); продукує фермент глютатионпероксидазу.

Разом п’ять захисних систем людського організму, сформованих еволюцією за сотні тисяч років в умовах відносно благополучного навколишнього середовища. Саме ці захисні системи дозволяли кожній людині окремо, і людству в цілому, знаходити гідну відповідь негативним викликам, які посилала сама природа (землетруси, виверження вулканів, повені, магнітні бурі, зміни клімату, пожежі, хвороботворні мікроби і віруси і т.д. ).

Всі п’ять захисних систем відновлюються і починають нормально функціонувати при регулярному вживанні в їжу будь-яких каш «Здоровяк». Особливо по дієті № 7 — доведено практикою вживання макробіотики сотнями тисяч людей.

Зовсім невіруючим рекомендую, наприклад, досліджувати стан власної печінки за допомогою так званого «народного тесту» до вживання каш Здоровяк і після регулярного вживання протягом місяця.

2. Помилки імунної систем можуть бути зумовлені забрудненням, «зашлакованістю» організму, набутими людиною в процесі життєдіяльності. Регулярне харчування кашею «Здоровяк», особливо по дієті № 7 сприяє повному очищенню організму людини від бруду.
3. Помилки імунної систем можуть бути  викликані зниженням адаптаційних можливостей організму людини.

Що таке адаптаційні можливості живого організму і чим вони визначаються? Це швидкість відновлення організму від руйнівного впливу на нього різних вражаючих чинників, наприклад від впливу стресу. Стрес — це вражаючий організм людини фактор, може бути викликаний різними причинами, в тому числі і дією алергенів. Вимірюються адаптаційні можливості кількістю гормонів стресу. Ми живемо в неспокійному світі, і якщо не хочемо дозволити стресам зруйнувати наше життя і здоров’я, то повинні вживати заходи для усунення їх шкідливих наслідків. Правильне харчування — потужний союзник людини у боротьбі зі стресами.

Адаптаційні можливості живого організму підвищується в ТРИ рази при регулярному харчуванні кашею «Здоровяк».

Не існує ніяких ліків, щоб  рятувати людину від алергії. Так само як не існує конкретної каші «Здоровяк» проти алергії.

Але регулярне вживання в їжу будь-якої каші ‘Здоровяк» сприяє зміцненню  опірності організму різним алергіям,  особливо при застосуванні дієти № 7.  Практика показує — у сотень людей зникають навіть ознаки алергій. Тільки потрібно терпіння і не потрібно боятися  «псевдозагострень».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *