Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Про симптоми, що виникають ПРИ ПОКРАЩЕННІ ХАРЧУВАННЯ

Якби мене запитали, яка область в проблемі харчування є найбільш неясною, я б одразу відповів, що це — невміння правильно зрозуміти й інтерпретувати симптоми та зміни, які слідують за переходом до більш правильної програми харчування.
Що ми маємо на увазі під більш правильною програмою харчування? Перш за все, це означає введення в раціон продуктів більш високої якості. Наприклад, людина заміняє такий багатий протеїнами продукт, як свинина, — яловичиною, тому що в даному випадку яловичина може вважатися кращою через  її більш легке засвоювання організмом, більш низького вмісту і концентрації в ній жиру і т.д. У свою чергу, курча є краще яловичини. Боби, сочевиця, горох, які з’їдаються разом з овочами, ще більш багаті поживними речовинами, необхідними для відновлення здоров’я.
У міру просування вгору за шкалою якості продуктів ми включаємо в раціон таку багату протеїнами їжу, яка може споживатися без теплової обробки, наприклад, сир, приготований з сирого молока без солі. Потім йдуть горіхи та насіння, які можна їсти в натуральному вигляді (сирі й несолоні).
Підводимо підсумок, чим ближче продукти, які ми їмо, до свого природного стану або чим менше вони піддаються тепловій обробці, тим вища їх якість. За цих умов зберігаються практично всі ферменти, амінокислоти, мінерали, вітаміни, вуглеводи, а також життєва сила. Ця «життєва сила», у свою чергу, сприяє відновленню здорових тканин.
Та ж класифікація якості, яку ми застосували при аналізі протеїновмісних продуктів, застосовується до вуглеводів (крохмалисті і цукровмісні продукти), жирів і продуктів, багатих мінералами. Якість програми харчування підвищується також за рахунок виключення токсичних речовин, таких як кава, чай, шоколад, тютюн, сіль, перець. Яке відношення має якість продуктів до відновлення здоров’я? Суть ось у чому: чим вища якість їжі, яку ми їмо, тим скоріше ми позбудемося  хвороб, оскільки ми здатні правильно переварити і засвоїти цю їжу.

До цього необхідно додати знання:

а) правильного поєднання продуктів;

б) правильної послідовності в прийомі різного виду продуктів, а саме: найбільш легко засвоювана їжа повинна бути з’їдена першою, більш складна — в другу чергу, і найбільш концентрована — останньою;

в) потрібної кількості кожного типу, яке повинно бути з’їдене в кожен прийом їжі ;

г) правильного часу для їжі (коли виникає почуття голоду, а не за розкладом).
Тепер що ж станеться, якщо людина послідує цим правилам і різко покращить якість споживаних продуктів? Чудові речі почнуть відбуватися як з організмом, так і з особистістю людини.

Дивовижний розум притаманний кожній клітинці тіла і ця мудрість організму почне негайно виявлятися в дії. Існує таке правило: коли якість їжі, що надходить в організм, стає вищою ніж якість тканин, з яких складається тіло, то організм починає відкидати матеріали більш низького рівня і давати місце більш досконалим матеріалам, що дозволяє будувати нові, більш здорові тканини.

Це правило відоме як план еволюції природи. Організм дуже перебірливий і завжди прагне стати досконалішим, щоб поліпшити здоров’я. Організм завжди намагається і завжди прагне продукувати здоров’я, якщо ми не дуже сильно йому заважаємо. Тільки при такому вдосконаленні ми дійсно перестаємо повертатися до старих і набувати нові хвороби. Самостійні спроби боротьби при застудах, лихоманках, порізах, опуханні, пораненнях і т.д. дають нескінченний ряд прикладів того, як наше тіло, організм прагне до здоров’я завжди, незалежно від того, що ми робимо, щоб зупинити процес.
Які симптоми спостерігаються, коли ми вперше починаємо виключати продукти низької якості і замінювати їх продуктами більш високої якості — живішими, більш природніми, ніж продукти, до яких ми звикли? Коли раптово припиняється використання токсичних стимуляторів, таких як кава, чай, шоколад або какао, зазвичай бувають головні болі і спостерігається занепад сил. Це відбувається внаслідок того, що організм виводить токсини, звані кофеїном і теоброміном, які виходять з тканин і транспортуються через кровоносну систему протягом багатьох життєвих циклів організму. Перед тим, як токсини досягнуть місця, де будуть остаточно знищені, вони весь цей час будуть надавати дратівливу дію, викликаючи головний біль.

Занепад сил відбувається через більш низьку активність серця — залишковий ефект, який настає слідом за стимуляцією серцевої діяльності, яка відбувається при застосуванні певних отруйних речовин, званих стимуляторами. Прискорене серцебиття (пульс) дає відчуття піднесення, а більш повільне — відчуття депресії. Зазвичай протягом трьох днів ці симптоми зникають, і ми відчуваємо себе набагато бадьоріше завдяки наступаючим за цим відновленням сил.
Аналогічний процес, але менш яскраво виражений, відбувається, коли ми відмовляємося від продуктів низької якості і замінюємо їх на більш якісні. Їжа низької якості вимагає більше зусиль для приготування. Спеції, сіль і інші інгредієнти додаються нами, щоб зробити її більш збудливою, ніж натуральні менш оброблені продукти.

Тваринні продукти, такі як м’ясо, птиця, риба і т.д. є більш збудливими, ніж сир, горіхи та овочеві протеїни. Отже, коли ми відмовляємося від продуктів тваринного походження, це дає зниження серцевої активності — залишковий ефект, що фіксується в мозку як релаксація або зменшення енергії. Цей початковий занепад сил відбувається приблизно через десять днів або трохи більше з подальшим зростанням енергії, зменшенням стресу і кращим самопочуттям.
Тепер давайте повернемося до симптомів, які з’являються в процесі перебудови нашого організму.


Людина, який перейшла на більш правильну дієту, протрималася на ній від трьох днів до тижня, а потім кинула, скаже: «О! Я відчувала себе краще, харчуючись по-старому, нова дієта зробила мене слабкою. »

Вона помиляється, тому що вона не дала своєму організму шанс перебудуватися і завершити цю першу фазу відновлення. Якщо б вона почекала трохи довше, то стала би почувати себе набагато краще, ніж раніше. Протягом цієї початкової фази (що триває від десяти днів до декількох тижнів у рідкісних випадках) життєві сили, які зазвичай знаходяться на периферії або в зовнішніх частинах організму (таких як м’язи, шкіра), починають проникати у внутрішні органи і приступають до реконструкції. Таке перекидання всіх сил до внутрішніх органів і областей породжує почуття зменшення енергії в м’язах, що інтерпретується мозком як якась слабкість, але є просто переорієнтацією сил на більш важливі внутрішні частини. Тут для людини важливо зменшити витрату енергії і більше відпочивати і спати. Це — критична фаза, і якщо людина вдається до стимуляторів будь-якого виду, вона перерве і розладнає відновлювальний план організму. Дуже важливо мати терпіння і віру, трохи почекати, і через деякий час Ви відчуєте силу, яку ніколи не відчували перед початком програми.

Успіх в відновленні або поліпшенні здоров’я залежить від правильного розуміння цього пункту — усвідомлення того, що організм використовує основні свої енергії в більш важливій внутрішній роботі, витрачає їх назовні, включаючи м’язові рухи. Будьте мудрі — прийміть це як належне і розслабтеся.
У міру того, як людина продовжує дотримуватися поліпшеної дієти і постійно підвищує якість їжі, починають з’являтися цікаві симптоми. Організм починає процес, званий «відновлення». Клітинний розум міркує приблизно  таким чином: «О!Подивіться-но на всі ці матеріали, що надходять! Як чудово — у нас є шанс позбутися від цього старого сміття та побудувати прекрасний новий будинок. Давайте почнемо негайно. Давайте випустимо цей надлишок жовчі з печінки і жовчного міхура, направимо його в кишки для викиду. Давайте виженемо ці шлаки з артерій, вен і капілярів. Ці смердючі, загазовані, немислимі маси були тут дуже довго — позбудемося їх! Ці артритні відкладення в суглобах вимагають прочищення. Давайте виженемо інші подразнюючі харчові концентрати, аспірин, снодійні, наркотики поряд з усіма відкладеннями жиру, які роблять життя настільки обтяжливим для нас. Давайте почнемо і будемо продовжувати до тих пір, поки наш організм не прийде в прекрасний робочий стан «.


Спочатку можуть бути головні болі. Може виникати жар чи застуда, шкіра може покритися висипкою, може якийсь час мляво працювати кишечник або, навпаки, виникне пронос, з’явиться відчуття втоми або слабості. Несхильність до рухів, дратівливість, розумова депресія, часте сечовипускання і т.д. і т.п. Проте більшість людей сприймають такі реакції терпимо і виявляють витримку, тому що поліпшення, які вже відбулися і відбуваються, стають з кожним днем все більш очевидними. І це діє вдохновляюче.
Симптоми будуть змінюватись в залежності від матеріалів, які відкидаються; стану органів, залучених до процесу очищення; кількості енергії, якою Ви володієте.

Чим більше Ви будете відпочивати і спати, тим слабші вони будуть і тим швидше припиняться. Дуже непогано, що у Вас з’являються симптоми перебудови організму. Глибоко вникніть в те, що весь організм стає молодшим і здоровішим кожен день, оскільки Ви позбавляєтеся від все більшої і більшої кількості шлаків, які згодом принесли б Вам біль, хвороби і страждання в багато разів гірші. Ті, у кого найбільш сильно виявлялися симптоми-реакції і хто витримав їх до повного зникнення, таким чином уникли дуже серйозних хвороб, які згодом розвинулися б, якщо б вони як і раніше не звертали уваги на свої звички в їжі.
Не чекайте, що якщо Ви далі будете йти за шкалою якості, тобто будете покращувати свою дієту, то Ви будете відчувати себе все краще і краще з кожним днем, поки не досягнете досконалості. Організм циклічний за природою, і здоров’я розвивається по серії постійно зменшувальних циклів.

Наприклад, Ви перейшли на кращу дієту і поки що відчуваєте себе добре чи набагато краще. Але через деякий час з’являється симптом — Ви можете протягом дня відчувати нудоту, і може трапитися пронос з огидним запахом. А через день Ви відчуєте себе краще, ніж до того, і все знову якийсь час буде чудово. Потім Ви раптово простудитесь, відчуєте озноб і втратите апетит. Через два-три дні (передбачається, що Ви не будете приймати таблетки або робити щось на кшталт цього) Ви раптово видужаєте і відчуєте себе так добре, як уже багато років не відчували.
Припустимо, що Ви будете себе так відчувати близько двох місяців, а потім раптом з’явиться свербіння або висипка. Як і раніше не робіть нічого проти цього. Висипання почервоніють, посиляться, і так буде близько десяти днів. І раптом все раптово зникне. Відразу після цього Ви виявите, що Ваш гепатит зник, а енергія стала більшою, ніж раніше. Через цю висипку вийшли накопичені в печінці отрути, які і викликали гепатит. Так відбувається одужання — подібно циклам у біржовому індексі Доу-Джонса —  на початку гри на «підвищення» Ви відчуваєте себе краще, потім відбувається реакція — і Вам на якийсь час стає не так добре, як було. Ви справляєтеся з цим і йдете ще далі. Потім відбувається інша реакція — слабша, ніж попередня.  І знову Ви справляєтеся і йдете далі. І так далі — кожна реакція буде слабкіша, ніж попередня, оскільки організм стає все кращим і кращим, вони будуть коротшими за тривалістю, і за ними буду слідувати все більш і більш тривалі періоди чудового самопочуття, до тих пір, поки Ви не досягнете варіаційного плато вашого здоров’я. Тут Ви стаєте відносно вільними від хвороб і наповнюєтесь все зростаючою радістю.
Повноцінне життя і відчуття щастя приходять від абсолютно чудового самопочуття. Ваші думки звільняться, відчуття стануть ясними і глибокими і Ви будете співати від радості. Ви почнете любити світ, Всесвіт і все в ньому. Це природний стан розуму — щастя, радість і перебування в мирі із Всесвітом — і це може бути досягнуто, якщо діяти за законом Космосу.

Перші закони, які Ви повинні вивчити для виконання-  це  закони Природи. Ми повинні навчитися їсти прості, чисті і природні продукти, відповідним чином приготовлені і скомбіновані, і наші організми, в свою чергу, викинуть все шкідливе, що накопичили раніше. Ніде принцип відпущення гріхів не є настільки очевидним, ніж тут — у наших власних тілах — коли ми відмовляємося від наших шкідливих руйнуюючих звичок у харчуванні (забруднюючих храм Душі), Бог (чи Природа, як Вам буде завгодно) дає нам шанс для нового, щасливого життя. В організмі має розпочатися повне «покаяння» — через очищувальну дієту і природні продукти.

А тепер — лише терпіння, нічого не робіть і спостерігайте, що відбувається. На власні очі Ви будете щодня спостерігати ознаки, які будуть вражати Вас нескінченною мудрістю подій. Таїнство організму, дії Природи, життєві сили, що працюють в  Природі і Космосі, знаходяться далеко за межею того, що наші уми готові зараз зрозуміти. Кожен великий фізик або інший учений, який коли-небудь жив на світі, схилявся в благоговінні перед чудесами Природи.

ТАК — МИ СТВОРЕНІ НАДЗВИЧАЙНО складно і дивно.

Стаття доктора Стенлі Баcса

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *