Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Пробіотики і пребіотики: індійський морський рис, кефір індійських йогів, айран, курунга

Пробіотики — живі мікроорганізми, частіше біфідо- або лактобактерії, іноді дріжджі, які є представниками нормальної мікрофлори людини.  Щоб ці живі мікроорганізми жили і розмножувались, їм потрібне харчування і середовище, яке є в клітковині і називається пребіотиками.

Поєднання в кашах ЗДОРОВЯК пробіотиків і пребіотиків мають ефект синергії.

В каші №72 використовується культура «індійського морського рису». Решту інгредієнтів каші є для нього пребіотиками.індійський морський рис
Індійський морський рис — мікроорганізм, «народжений» природним шляхом.
Структурно живий індійський морський рис складається з великої кількості дружніх нашому людському організму мікроорганізмів. У тому числі молочно кислих стрептококів, лактобактерій, лактозброджуючих дріжджів і т.д., що складають основу людської нормальної кишкової флори, без якої, як всі знають, неможливо людині зберегти здоров’я.

Індійський морський рис  схожий на напівпрозорі зернятка рису або на крижинки. Морський рис (гриб) був завезений в 19 столітті з Індії, від чого його і прозвали індійським. Це не тільки більш давня культура, ніж чайний або молочний гриби, але і більш корисна.
Регулярне його вживання сприяє стимуляції обміну речовин, виводить з організму шлаки, пісок, каміння, солі, нормалізує артеріальний тиск, є антисклеротичним та імуномодулюючим засобом, позбавляє від головних болів на нервовому грунті, зміцнює нервову систему, нормалізує кислотність в шлунку, допомагає при артриті, цукровому діабеті, ожирінні, серцево-судинних захворюваннях і т.п. Він має антимікробну дію, що важливо, наприклад, для тих, хто страждає частими застудами.

Його можна назвати «живим ліками», адже склад неймовірно різноманітний: мікроорганізми та дріжджеподібні грибки, що становлять мікрофлору кишечника, вітаміни С і D, ферменти, здатні розщепити жири і відкладені в суглобах солі,  знижуючі цукор в крові дубильні речовини.

Починаючи з 1988, дослідження властивостей морського рису активно проводились у Польщі. Як пише Ірина Філліпова, в 1988 році в одній з приватних клінік в передмісті Кракова були отримані приголомшливі результати — настій активно виліковує суглобові захворювання: артрити (зокрема, поліартрит), остеохондроз, радикуліт. Всього було обстежено 64 хворих з суглобовими захворюваннями, які звернулися по допомогу в цю клініку. Їм було запропоновано безкоштовно пройти курс лікування настоєм морського рису. Після тримісячного амбулаторного лікування 57 хворих були практично здорові. Ремісії не спостерігалося протягом півтора років. Відомий у Польщі лікар Томаш Громак пішов далі своїх колег — він розробив цілу систему лікування, підтверджену серією клінічних випробувань в лікувальних установах Польщі.

Кефір індійських йогів міститься в макробіотичних кашах №79, 80. Активний склад кефіру індійських йогів: концентрат сформованого століттями симбіозу пробіотичних (корисних) мікроорганізмів — кількох видів лактобактерій, молочнокислих коків і лактозброджувальних дріжджів.
Даний гриб був виведений в Тибеті і довгий час залишався таємницею. Найважливіші його властивості полягають в нормалізації обміну речовин, активації імунної системи, оздоровленні організму при шлунково-кишкових захворюваннях, а також у здатності полегшувати прояви алергічних захворювань, оскільки при вживанні даного продукту його ферменти руйнують накопичені залишки не перевареної їжі, виводять токсини, важкі метали, канцерогени, алергени, які власне і викликають алергію.
Напої, приготовані на основі кефіру індійських йогів, мають м’який спазмолітичний, жовчогінний і протизапальний ефект. Очищають організм від шлаків, знижують ризики розвитку каменів у жовчному міхурі, печінці та нирках. Широко застосовуються для відновлення мікрофлори жіночої сечостатевої системи. Корисні при будь-яких запальних захворюваннях ротової порожнини. Пригнічують патогенну та умовно-патогенну мікрофлору.
Напої з кефіру індійських йогів рекомендовані для вагітних і годуючих жінок, для ліквідації запорів і токсинів кишечника, в іншому випадку всі накопичені токсини і шлаки можуть негативно впливати на організм дитини, викликаючи діатези та інші захворювання.
Кефір індійських йогів сприяє омолодженню організму, припиняючи старіння клітин, нормалізує масу тіла, підсилює статеву активність, покращує пам’ять і увагу, дає відчуття бадьорості і підвищує працездатність.

Айран міститься в макробіотичних кашах № 21, 808587. Батьківщиною айрану є Черкесія, Балкарія і Кабарда. Айран — близький родич мацоні. Він відрізняється тим, що в нього додають дріжджі. Оскільки дріжджі і продукти їх метаболізму мають безліч цілющих властивостей, айран є унікальним лікувально-профілактичним продуктом, використовуваним для нормалізації травлення. Під його «керівництвом» шлунок і кишечник працюють стабільно і без збоїв. Айран корисний для нормалізації ваги, тиску, зниження рівня холестерину в крові.

Айран як продукт змішаного бродіння виробляється на основі коров’ячого, овечого та козячого молока. Для приготування подібного виду кисломолочного продукту поряд з культурами молочнокислих бактерій використовуються дріжджі. До складу закваски для айрану входить болгарська паличка, термофільні стрептококи і дріжджі. Завдяки молочнокислому і спиртовому бродінню напій набуває безліч корисних для здоров’я властивостей.

Користь айрану: пригнічуючи гнильні процеси, нормалізує мікрофлору кишечника; посилює апетит, прискорює перетравлювання їжі; зміцнює нервову систему; має бактерицидну дію; нормалізує роботу серцево-судинної та дихальної системи; має загальнозміцнюючу дію на організм.

Курунга міститься в макробіотичних кашах № 21, 808587.  Курунга симбіотичний комплекс, створений на основі бурятського національного кисломолочного напою.
В ньому міститься близько 90 штамів корисних мікроорганізмів, що складають нормальну мікрофлору кишечника людини і знаходяться в симбіотичної рівновазі. Курунга є ефективним засобом при вирішенні дерматологічних та косметологічних проблем, оскільки шкіра є дзеркалом стану внутрішніх органів, прихованих патологій і авітамінозу. Від флори кишечника залежать такі властивості шкіри, як зволоженість, тургор, ліпідний обмін, пігментація а також імунний статус шкіри.
Присутність в курунзі пропіоновокислих бактерій підвищує ефективність комплексного лікування паразитарних захворювань. Антипаразитарний ефект обумовлений унікальними імуностимулюючими властивостями і підвищенням противірусного і антибактеріального захисту в результаті підвищення переварювальної здатності макрофагів печінки та селезінки. Крім того препарат має пряму бактерицидну дію відносно Salmonella typhi murium, histeria monocytogenes.
Щоденний прийом курунги відновлює здатність внутрішньої мікрофлори контролювати ген вірулентності (хвороботворності) патогенних мікроорганізмів. Цей контроль забезпечує людині досить надійний захист в період всіляких епідемій. Дуже привабливий спосіб профілактики інфекційних захворювань.
Регулярне вживання каші Пробіотик В щодня вранці натщесерце — оптимальний, м’який для організму спосіб відновлення домінування пробіотичної мікрофлори. Спосіб приготування: у склянку молока додати 2-3 столові ложки каші Пробіотик В і витримати 12-18 годин. У цій каші міститься мікрофлора національного напою народів Південно-Східної Азії — курунги, яка протягом сторіч склалася в симбіотичний комплекс і містить близько 200 видів різної пробіотичної мікрофлори, в тому числі всі відомі лактобактерії. Вживання каші дозволить прижитися і розмножитися в ШКТ до 10% видів цих мікроорганізмів і витіснити патогенну мікрофлору. Також важливо, що харчові волокна, що знаходяться в каші, є живильним середовищем для цих мікроорганізмів.

Курунга займає з історичних часів одне з основних місць у традиційній системі харчування різних народів: у Росії готують простоквашу, а приготовлена в домашніх умовах вона містить цілий комплекс різних мікроорганізмів, на Кавказі готують кефір, в Середній Азії кумис, чал, шубат з верблюжого молока. Відносно недавно 70-80 років тому Курунга була на столі в кожній монгольській, бурятській, калмицькій і тувинській сім’ях і дозволяла компенсувати нестачу вітамінів і ферментів і сприяла тому, що люди, які переважно  вживали багато м’ясних продуктів і мало рослинної їжі, могли справлятися з хворобами, зберігати бадьорість духу і відчувати приплив сил у будь-який час. Відомо, що Чингіс-хан виграв більшість боїв завдяки тому, що його воїни возили з собою джерело вітамінів, гарного самопочуття та настрою — суху курунгу.

В даний час  курунгу рекомендують при вирішенні різних проблем  гастроентерології; стоматології; фтизіатрії; гінекології; педіатрії; онкології; дерматології; при лікуванні інфекційних хвороб. При профілактиці дисбактеріозу, гастриту, виразки шлунка, вірусних, онкологічних та імунодефіцитних станів. В якості швидкої допомоги при отруєнні, болях у шлунку, печії, стоматиті, ГРЗ.

Чому саме Курунга? Тому що, по-перше, кислотність цього напою не дозволяє розвиватися в ньому стороннім бактеріям, це дозволяє зберігати напій в домашніх умовах, при кімнатній температурі не дотримуючись ніяких особливих умов. По-друге, не дивлячись на низькі значення рН, в курунгу зберігаються і проявляють свою активність десятки різних мікроорганізмів. Як це може здійснюватися при тому, що у кожного мікроорганізму свій набір ферментів, а в кожного з ферментів свої значення рН при яких він може виявити активність.

Що дозволяє різним групам мікроорганізмів уживатися і зберігати симбіотичні взаємини? У чому загадка цього дивного симбіозу?

Секрет унікальності курунгу в неповторній системі саморегуляції симбіозу. А в чому в даний час має потребу здоров’я кожного з нас? У саморегуляції. На жаль, більшість з нас позбавлена здорової мікрофлори — нашого природного захисту, який сприяв би цьому.

Курунга — це симбіоз мезофільних і термофільних лактобактерій, дріжджі зброджують і не зброджують лактозу та оцтовокислі бактерії. Симбіоз курунгу ефективно посилений біфідобактеріями, які переважають у кишечнику новонародженого і поступово гинуть при вживанні антибіотиків, гострої, гарячої їжі та алкоголю. Також у симбіоз введені пропіоновокислі бактерії, відомі своїми антимутагенними і кобаламінсинтезуючими властивостями, що сприяє профілактиці ракових захворювань і анемії.

Один вид мікроорганізмів не може переважати ні в якому живому організмі.Один у полі не воїн він не може протистояти полчищу ворогів. Для цього необхідно багатотисячне військо. Кожен воїн у цьому війську володіє тільки йому властивими функціями. У зв’язку з цим усунення дисбактеріозу неможливо при застосуванні монокультур.

Для того, щоб ефективно подолати стан дисбіозу, ми повинні відновлювати симбіоз мікрофлори шлунково-кишкового тракту. У нього для цього є всі інструменти і достатньо способів для усунення дисфункції. Як ви думаєте, при дії сторонньої мікрофлори, який мікроорганізм виживемо — той, який увійшов нещодавно чи сильний здоровий симбіоз  популяції мікроорганізмів шлунково-кишкового тракту. При появі чужака, загрожуючого загибеллю, мікроорганізми шлунково-кишкового тракту починають активно виділяти антибіотики і бактеріоцини, а також інші біологічно активні речовини, що пригнічують посторонню мікрофлору. Для цього необхідно всього лише підтримати ваш кишечник,  допомогти йому і кращого засобу ніж Курунга для цього поки що не придумали. Для ефективного усунення будь-якого захворювання необхідний цілий комплекс методів, але при цьому потрібно зрозуміти, що:

  • Будь-яка хвороба — це порушення механізмів саморегуляції організму.
  • Єством життя є симбіоз мікрофлори з усіма клітинами організму.
  • Відновити систему саморегуляції організму можна тільки за допомогою мікроорганізмів — симбіонтів.
  • У курунгу закладено один з найдавніших механізмів саморегуляції.
  • Введення додатково в комплексну терапію курунгу відповідає принципу Гіппократа: ліки повинні бути їжею, а їжа ліками.
  • Будь-яка природна система, людський організм або Курунга та ін, завжди прагне до рівноваги. Потрібно тільки зрозуміти, що є причиною хвороби. А часто дисбактеріоз є не наслідком, а причиною багатьох інших захворювань.

Курунга має високу поживну цінність, містить високу кількість кальцію, фосфору і аскорбінової кислоти. Курунга не володіє мутагенною, тератогенною і токсичною дією.

 

 

One Response to Пробіотики і пребіотики: індійський морський рис, кефір індійських йогів, айран, курунга

  1. Superbly illuminating data here, thnaks!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *