Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Пшениця тверда

Цільне (зі збереженням оболонок) зерно пшениці містить складні вуглеводи, протеїни, жири, вітаміни і мінеральні речовини в пропорціях, ідеальних для потреб організму. Воно також служить прекрасним джерелом клітковини, комплексу вітамінів В, вітаміну Е, фосфору (елементу, необхідного для живлення мозку),  мікроелементів: Fe, Zn, Mg, Cu, Se, харчових волокон (клітковини):

Fe входить до складу гемоглобіну і міоглобіну, ферменту «каталази та ін, завдяки яким воно бере участь у кровотворенні, тканинному диханні та виконує інші функції.
Zn бере участь у процесах дихання, білкового обміну, формуванні імунітету, безпосередньо впливає на продукцію та функціонування інсуліну, забезпечує статеву  потенцію  чоловіків і жінок. Цинк необхідний для розвитку мозку.
Мg — надає благотворний вплив на серце при порушенні ритму, ішемічній хворобі серця(ІХС), у тому числі при інфаркті міокарда. У вагітних  жінок  магній  запобігає  недостатності розвитку плоду. При нестачі магнію можливі порушення нормальної роботи нервової та серцево-судинної систем, ниркова недостатність.

Сu — при дефіциті міді спостерігається анемія, дискоординація рухів, дефект сполучних тканин, остеопороз.

Селен — найважливіший мікроелемент для продовження життя. Селен захищає нас від раку, хвороб серця, токсичного впливу радіації, важких металів і більшості інших отрут. Селен рекомендується при порушеннях роботи щитовидної залози, чоловічому безплідді, погіршенні зору, катаракті, порушенні еластичності шкіри, передчасному старінні, вигодовуванні грудьми новонароджених. Селен перешкоджає виникненню інфекційних захворювань. Найбільша кількість селену в природі в оболонках пшениці — 23,4 мкг на 100г пшениці.

Зерно необхідне для обмінних процесів, воно легко вбудовується в структуру організму, надійно захищаючи його від мікробів і вірусів.

Вживання в їжу продуктів з цільного зерна пшениці, сприяє поліпшенню діяльності мозку і серцево-судинної системи. Пшениця нормалізує травлення і холестериновий обмін. Продукти з пшениці сповільнюють процес старіння, покращують стан шкіри, нігтів і волосся.

Також пшенична каша здатна виводити з організму шлаки, токсичні речовини і зайвий жир, вжиті антибіотики,  солі важких металів.

У природному вигляді неочищена пшениця є відмінним джерелом клітковини. Харчові волокна дозволяють з підвищеною ефективністю засвоювати, а також переробляти їжу. Пшениця відома своєю здатністю підвищувати захисні сили імунної системи, наповнювати енергією тіло і душу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *