Раціон 1

Склад: п1шениця нешліфована твердих сортів, зі збереженням зародка зерна; овес зі збереженою оболонкою; розторопша; льон; кунжут.

Властивості і показання для прийому: * Зайва вага * Шкірні захворювання * Підвищений холестерин * Серцеві захворювання * Нормалізація обміну речовин * Профілактика шлунково-кишкового тракту * Профілактика і підтримка роботи печінки

Наявність в раціоні розторопші плямистої посилює утворення і виділення жовчі, стимулює секреторну функцію кишечника і жовчовивідних шляхів, а також рухову здатність проштовхування харчової грудочки шлунково-кишкового тракту. Захищає клітини печінки, що підвищує захисні функції органу при взаємодії токсинів різного роду: отруєнь, впливу медикаментозного лікування фармацевтичними препаратами, алкоголем, промисловими отрутами. Очищення клітини печінки призводить до поліпшення стану підшлункової залози, що в свою чергу знижує рівень цукру в крові, покращує ліпідний обмін, нормалізує роботу нирок. Розторопша в поєднанні з клітковиною пшениці очищає стінки кишечника від накопичень, слизу, шлаків, так як має велику сорбційну поверхню. Це відновлює секреторні функції кишкових ферментів, нормалізує травлення, що також знижує рівень холестерину в крові. Чистий і здоровий кишечник запорука загального зміцнення імунітету.

Особливістю даного раціону є наявність в складі кунжутного насіння. У давнину кунжут входив до складу еліксиру безсмертя, рецепт якого втрачено. Але японські вчені провели експеримент, який довів, що кунжутне насіння сприяє омолодженню організму і може навіть повернути природний колір посивілим волоссям. Корисні властивості кунжуту обумовлені його складом .

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *