Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Рис

рисРис міститься в макробіотиці раціон №4.

До складу рису входять 8 найважливіших амінокислот, які потрібні людському організму для створення нових клітин. Зерна рису на 7-8% складаються з білків. У рисі, на відміну від інших злаків, не міститься глютен — рослинний білок, який викликає алергічну реакцію у деяких людей. Рис майже не містить солі, тому його рекомендують тим, хто прагне схуднути. Рис містить багато калію, в ньому також є фосфор, цинк, залізо, кальцій і йод. Рис — важливе джерело вітамінів групи В, які сприяють зміцненню нервової системи і впливають на стан шкіри, волосся і нігтів.

Чим сильніше оброблено рисове зерно, тим менше в ньому вітамінів і мінеральних речовин. Зародок нової рослини і білосніжне рисове зерно рису, що містить крохмаль, ховаються під шаром коричнюватої висівкової оболонки, в якій знаходяться велика частина вітамінів, мінералів та інші поживних речовини. Висівкову оболонку захищає жорстке лушпиння жовтого кольору. Все разом — це зерно неочищеного рису.

Те, що в рисовому лушпинні міститься багато кремнію, відомо давно. З давніх часів ходять по Землі страшні легенди про хвороби бері-бері », яка, як чума, забирала сім’ї, роди, стану. І вибирала ця сама «бері-бері» заможних людей. Але причину виникнення хвороби «бері-бері» огортає таємниця. І приписують їй навіть кармічну природу. А вся справа в тому, що заможні люди Сходу могли дозволити собі їсти білий рис, очищений від оболонки. Він був їх основною їжею.

Зчищаючи оболонку із злаків люди скидають кремній, так необхідний кожній людині для здоров’я. Проходить час і втрати кремнію, не відновлені харчуванням, дають знати про себе. Виникає повне розбалансування організму у зв’язку з величезним дефіцитом кремнію. Це і є грізна хвороба бері-бері.  Не так у бідних людей. Бідняк їв рис нелущений, з верхньою оболонкою, і отримував з кожним зернятком рятівний п’єзоелемент — кремній, який  навіть перебуваючи в шкірі, міг взяти денне світло і перетворити його на електричну енергію людини. Вистачало сил і працювати, і жити, і чинити опір інфекціям.

Рис нелущений — природний прекрасний продукт, що містить кремній. Тільки не лущений рис несе нам здоров’я.

Якщо в організмі людини мало кремнію — у нього хворіють очі, псується шкіра, стирається емаль зубів, може початися облисіння.  Присутність кремнію необхідно для засвоєння кальцію й цілого ряду найважливіших мікроелементів, таких як сірка, цинк, кобальт, молібден і ін.

Відомо, що нестача кремнію в тканинах або порушення його обміну прямо пов’язане з проблемою загального старіння організму, а, отже, в’янення краси.

Порушення кремнієвого обміну у дітей веде до анемії, остеомаляції (розм’якшенню кісток), випадання волосся, хвороб суглобів, туберкульозу, діабету, бешиховим запаленням шкіри, камінню в печінці та нирках — і все це на тлі дисбактеріозів.

З дефіцитом у крові кремнію погіршується еластичність судин. Вони стають жорсткими, не сприймають команди мозку до розширення або звуження. Брак кремнію в їжі і воді призводить до хвороби судин, атеросклерозу, остеохондрозу, поліартриту, кальцинуванню клапанів серця.

One Response to Рис

  1. Классная статья — спасибо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *