Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Різдвяний піст — дієтичні парадокси!

Що таке піст з точки зору дієтології? Це низькокалорійна дієта, в основному, на рослинній їжі. Тобто, як вчить медична наука, така дієта повинна б приводити хворий організм людини до оздоровлення та очищення. У здорової людини така дієта і з такою тривалістю (140 днів у році), повинна стабільно підтримувати стан здоров’я на стабільно високому рівні.

 

Питання! Чому ж, у такому випадку, велика кількість представників духовенства та прихожан (і не тільки похилого віку, але й молоді) є власниками надмірної ваги? Досить подивитися будь-яку телевізійну трансляцію з церковною тематикою, щоб переконатися у сказаному. А зайва вага, як правило, є ознакою метаболічного синдрому, тобто ознакою наявності хвороби і не однієї.

 

Вважаю, що причина цього неприємного явища криється в якості сучасної рослинної їжі, яку вживають під час посту.

• Не секрет, що прилавки сучасних російських супермаркетів, магазинів, ринків на 60-90% заповнені овочами, фруктами, зеленню, бобовими і т.д. з ближнього і далекого зарубіжжя, вирощені із застосуванням нітратів, добрив і пестицидів. На наші обідні столи в значних кількостях надходить генетично модифіковані картопля, кукурудза і т.д. У промислово консервованих квасолі, кукурудзі, помідорах, огірках і т.д. в достатку консервантів і підсилювачів смаку, стабілізатори, барвники, смакові добавки і т.д. Заморські фрукти та ягоди підозріло довго не псуються при зберіганні в домашніх умовах. Явно тут не обходиться без хімії.

• Магазинні крупи, практично, всі позбавлені зовнішніх оболонок (шліфований рис, манна крупа, ячмінна, пшоно і т.д.). А значить, вони позбавлені біологічної цінності і при регулярному вживанні завдають шкоди організму.

• Найпоширеніший продукт харчування хліб випікається з борошна тонкого помелу без збереження оболонок (висівок) із застосуванням, найчастіше, термофільних дріжджів. Регулярне вживання в їжу такого продукту знищує, як мінімум, корисну флору в кишечнику.

• Рослинні олії так само дозволені до вживання під час посту, в основному, є рафінованими, і, як відомо, містять до 20% транс-жирів. Транс-жири — це речовина хімічного походження і при регулярному проникненні в живий організм знищує його.

• Риба також не заборонена при пості. Але що представляють із себе сучасні рибні продукти? Річкова риба через промислове та побутове забруднення води і придонні відкладення містить часто токсини, в тому числі, солі важких металів і ртуть. Риба морського походження вирощена в штучних умовах (норвезька сьомга, форель) на комбікормах, напічканих хімією, в тому числі барвниками.

 

Висновок! Більшість сучасних продуктів харчування рослинного походження через наявність у них великої кількості ксенобіотиків (чужорідних організму людини речовин) при інтенсивному вживанні під час посту завдають непоправної шкоди здоров’ю людини. Парадокс — піст призначений для духовного і фізичного очищення і зміцнення, при вживанні сучасних продуктів харчування, виявляється причиною, по крайній мірі, фізичної деградації. Клінічним результатом такої деградації може бути метаболічний синдром із зовнішнім своїм проявом — набір надлишкової ваги. Що ми повсюдно і спостерігаємо.

Організм людини влаштований таким чином, що, коли він не справляється зі знешкодженням токсинів з причини порушення метаболізму та хвороби внутрішніх органів, він починає консервувати ці токсини (ксенобіотики) всередині себе в поліпах, фібромах, папіломах, але найзручніше для організму консервувати токсини в жировій тканині. Жирова клітина практично безрозмірна. За цих обставин позбавлення від «брудного» жиру можливе тільки при наявності наступних умов:

1. Відмови під час посту від рослинної та іншої їжі. напханої токсинами і чужорідними організму людини речовинами;

2. Відновлення метаболізму та оздоровлення внутрішніх органів;

3. Вживання під час посту їжі, яка не містить ГМО, гормонів росту, токсинів та інших ксенобіотиків.

Ідеально було б для людей, які постять, щоб їжа не мала недоліків, зазначених в першому пункті і в той же час надавала б лікувальну дію.

 

Є така їжа! Їжа, яка задовільняє вимогам посту, надає лікувальну дію на організм людини і сприяє позбавленню від «брудного» жиру. Це продукти харчування під загальною торговою маркою «Самарский Здоровяк« з доведеними, з позиції доказової медицини, лікувально-профілактичними властивостями: 35 видів каш, два види вівсяних киселів і два види цілісно зернових медових вафель.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *