Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Роль клітковини в травленні. Народний тест про стан печінки.

Роль клітковини в нашій їжі стала зрозумілою зовсім недавно. Протягом довгих років вважали, що ця частина їжі марна, не несе ніякої травної користі і позбавлена поживних речовин. З чого робився висновок, що її можна видаляти з продуктів, роблячи їх більш засвоюваними і смачними, що й робили, і роблять повсюдно дотепер. Сучасний росіянин харчується щоденно, практично, тільки такими продуктами.
Однак в останні роки лікарі та вчені інтенсивно вивчали роль клітковини в травленні. Їх висновки можна в принципі звести до однієї головної думки: у нас не може бути доброго здоров’я і довгого життя без присутності волокна у нашій їжі. Але чому? Невже тільки тому, що волокно додає об’ємність калових мас, сприяючи проходу їх через весь кишечник, що воно стримує ріст певних видів хвороботворних мікробів і бактерій в шлунково-кишковому тракті, що воно, зменшуючи концентрацію токсинів всередині організму, також запобігає виразкам стінок товстої кишки? Все це, звичайно, має місце бути. Але не це найважливіше!
Відомий російський просвітитель Надія Семенова в одній зі своїх численних книг дала 7 етапів втрати людиною свого здоров’я. Перше місце в цьому списку займає дисбактеріоз, тобто відсутність нормальної кишкової флори (корисних мікроорганізмів). У сучасній Росії, згідно з даними медичної статистики, більше 90% населення мають дисбактеріоз. Тільки один цей факт не залишає росіянам шансу бути здоровими.
Причини виникнення дисбактеріозів:
1. Широке поширення імунодефіциту, що виникає внаслідок неправильного харчування.
2. Безконтрольне використання антибіотиків.
3. Забруднення навколишнього середовища.
4. Але основною причиною виникнення дисбактеріозів є те, що мікроорганізми не отримують достатнього харчування. Ми їх моримо голодом, а вже потім добиваємо ліками і сурогатною їжею.
Їжею і середовищем проживання корисної флори служить рослинна клітковина (харчові волокна, баластні речовини), яка практично відсутня у повсякденному харчуванні людини. Щодобове споживання клітковини в Росії становить 4% від норми. Норма 30-80 г на добу.
Але чим корисна людині нормальна флора кишечника?
Флора кишечника ефективно виконує наступні функції:
• Ферментативна функція — участь у гідролізі основної маси клітковини, залишків харчового хімусу, а також деконьюгаціі жовчних кислот, підтримці нормального кислотно-лужного складу.
• Участь у синтетичній, травній та детоксикаційній функції кишечника.
• Стимуляція синтезу біологічно активних речовин (незамінних амінокислот), медіаторів, що беруть участь в регуляції системи травлення.
• Підтримка високих рівнів лізоциму, секреторних імуноглобулінів, інтерферону.
• Посилення фізіологічної активності шлунково-кишкового тракту.
• Участь у синтезі та абсорбції вітамінів К, групи вітамінів В, фолієвої та нікотинової кислот, у всмоктуванні і засвоєнні вітамінів Д і солей Са.
• Ферментні розщеплення непереварених в тонкій кишці харчових речовин з утворенням амінів, фенолів, органічних кислот і ін
• Придушення утворення токсичних продуктів білкового обміну (індолу, фенолу і д.р.), що володіють канцерогенними властивостями.
• Зниження рівня холестерину.
• Участь у синтезі естрогенів.
• Сховище мікробних генів.
• Участь у синтезі ферментів антиоксидантного захисту організму.
Зокрема, корисна флора синтезує фермент глютатіонпероксидази з амінокислоти глютатіон і чотирьох атомів мікроелемента Селена. Глютатіон завжди присутній в їжі, особливо багато його в м’ясі, кавуні, авокадо. Але найбільша кількість Селену в природі в оболонках пшениці — 23,4 мкг на 100г пшениці. Нагадаю — основа каш «Здоровяк» складає термооброблена, цільна пшениця. Виходить, каша «Здоровяк» відновлює корисну флору, і вона ж містить речовини (Селен), з яких флора синтезує ферменти, що гасять, зокрема, перекисне окислення ліпідів в печінці.
Регулярне вживання в їжу каш «Здоровяк» сприяє відновленню флори кишечника на фоні оздоровлення кишково-шлункового тракту, а значить, сприяє глобальному оздоровленню організму людини!  Вже якщо руйнування здоров’я починається з набуттям дисбактеріозів, то й відновлення здоров’я має розпочатися з відновлення флори кишечника.
По-моєму переконливо! Але це не все.

Скільки не повторюй: «халва, халва» — в роті солодше не стане.
Можна скільки завгодно переконувати у своїй правоті, але ми знаємо, що критерієм істини завжди є практика. Скептики на мої твердження про цілющі властивості каш «Здоровяк» можуть заперечити: а де медичні дослідження, де статистика, де аналізи, де думки авторитетів? Де докази цілющих властивостей «Здоровяка»? А навіщо все це? Медицина, як наука, явила себе світові, ну скажімо, в середні століття. А як же людство обходилося без цієї науки сотні тисяч, що передують середньовіччя, років? Як взагалі людство змогло вижити без медицини? Чи не раціональніше  в пошуках відповіді на дане питання звернутися до самого авторитетного «авторитету» — народного досвіду.

Отже, скільки не кажи, що «Здоровяк» лікує — не віриться. Але є народний досвід, є «народні» тести, які дозволяють об’єктивно оцінити ступінь лікувального впливу методики, продукту, ліків, БАДів і т.д.

Один з таких тестів дав у своїй книзі «Ендоекологія здоров’я» І.П. Неумивакин, на стор 163 для перевірки стану ШКТ і печінки:
«Для того щоб перевірити, як працює печінка і КШТ, існує проста проба. Прийміть 1-2 ст. ложки бурякового соку (нехай він відстоїться 1,5-2 години), і якщо урина після цього забарвиться в буряковий колір, це означає, що ваш кишечник і печінка перестали виконувати свої детоксикаційні функції і продукти розпаду — токсини — потрапляють у кров, нирки , отруюють організм в цілому ». Можна замість соку буряка з’їсти варений буряк або продукт з вареним буряком. Якщо тест позитивний: урина (сеча) забарвлюється в буряковий колір — то людина з такими результатами не може бути здоровою.
Випробуйте себе цим методом!

У 90%  населення Росії цей тест позитивний, тобто урина забарвлюється в буряковий (червоний) колір. Багато хто наївно думає, що це нормально: «Адже у всіх же забарвлюється». Цей тест в Росії є позитивним у всіх представників населення, починаючи немовлятами закінчуючи людьми похилого віку, а також у їхніх домашніх тварин, основу харчування яких складають «сухі корми». Печінка людини є основою його захисної, окислювальної системи і вона перестає нормально функціонувати.

Так ось! У кожної людини, яка хоча б раз на добу регулярно вживає тільки одну порцію будь-якої каші «Здоровяк», забарвлення урини при «народному» тесті зникає. Через тиждень, два, три, місяць, рік, але зникає у всіх. Чому? Тому, що печінка оздоровлюється. Термін оздоровлення залежить від первинного стану печінки та методики вживання каш.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *