Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Що таке макробіотика

Що таке макробіотикаВебінар про розуміння макробіотики як філософії харчування і чому невиліковних хвороб нема дивіться тут.

Сам термін «макробіотика» означає «довгожительство».  Макробіотика — це вчення про духовне, розумове та фізичне здоров’я, що визначає довголіття. Головний принцип макробіотики — усвідомленість, ясне розуміння того, що ти твориш зі своїм організмом, коли відправляєш в рот той чи інший продукт. Макробіотика нічого не забороняє, вона тільки відкриває очі на те, як різні енергії, різні продукти впливають на нас. Макробіотика рекомендує раціон, основу якого складають зернові, оскільки це найбільш гармонійна, збалансована і поживна їжа, яка найкращим чином підтримує людське життя.

Філософи і лікарі з різних частин світу використовували цей термін для позначення життя в гармонії з природою  на простій  збалансованій дієті.

Поняття «макробіотика» є навіть в працях Гіппократа. Але офіційно цей термін з’явився в книзі німецького лікаря Христофа Гуфеланда (Christoph Wilhelm Hufeland) «Мистецтво продовжити людське життя» у 1796 році.
Сучасну концепцію макробіотики розробив японський військовий лікар Саген Ітідзука. У 1897 році він опублікував свою велику працю «Хімічна теорія харчування та довголіття».  Він успішно лікував хворих, призначаючи їм коричневий рис, овочі, морські водорості. У 1908 році група його послідовників організувала «Товариство лікування їжею», яке можна було б назвати першою макробіотичної організацією.
Книга Ітідзукі потрапила в руки молодому студенту Юкіказа Сакуразаве, що став відомим пізніше на Заході як японський філософ і лікар Джордж Озава. Останній, вилікувавшись за допомогою макробіотики від туберкульозу та інших захворювань, почав поширювати це вчення: написав більше 100 книг з макробіотики, східної філософії та медицини; побував у багатьох країнах з лекціями і семінарами по макробиотиці та східній медицині; заснував «Школу для невігласів», де навчав єдиному порядку та східній філософії.
«Інь» — це назва енергії або руху, який має відцентровий напрямок і призводить до розширення — тобто «охолоджуюча енергія». «Ян», навпаки, позначає рух доцентровий, спрямований всередину і призводить до стиснення — тобто зігріваюча енергія. В організмі людини дія «інь» і «янь» проявляється у розширенні і стискуванні легенів і серця, шлунку і кишечника під час травлення. За традицією Сходу «Ян» позначає тверде, терпке, зігріваюче, подразнююче, гірке й солоне, а ось «інь» має властивості прохолодного, вологого, м’якого, еластичного, солодкого.

Макробіотика — медицина довголіття та омолодження —  дуже проста й економічна. Кожен може застосовувати її в будь-який час, при будь-якому життєвому рівні, за будь-яких обставин. Вона більш виховна, ніж лікувальна, і повністю підвладна вашому розумінню і волі.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *