Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Спіруліна

спірулінаСпіруліна міститься в макробіотичних кашах ЗДОРОВЯК №3032.

У середній частині Африки, недалеко від озера Чад, місцеві люди аборигени ніколи не хворіють тими захворюваннями, які часто спостерігаються у сучасних людей. Вони завжди виглядають здоровими і майже всі є довгожителями.
Вчені, вивчаючи їх досвід, виявили, що ці люди постійно вживають в їжу ростучі в озері зелені водорості. На сучасній мові ці рослини називаються Спіруліна.
Можна запитати, які поживні речовини містить цей вид водоростей і яке відношення вони мають до нашого здоров’я?

Спіруліна — це єдина рослина, яка майже повністю (на 95%) засвоюється організмом. Все, що є в спіруліни, фактично доставляється в кров.

Спіруліна дуже багата білками, в 100г. порошку спіруліни міститься 60-70г. білку, що в 3 рази більше, ніж у соєвих бобах. Білки спіруліни дуже легко засвоюються організмом людини. Коефіцієнт засвоюваності досягає 65-80%, а, наприклад, білок соєвих бобів засвоюється тільки на 40%. Крім того, спіруліна містить 18 видів амінокислот, які необхідні людині, 8 видів з них не синтезуються в організмі людини. Все, що є в спіруліни, фактично доставляється в кров.
Спіруліна є джерелом безлічі різних поживних речовин. В даний час продукти харчування з добавкою спіруліни стали найулюбленішими продуктами в усьому світі.

Спіруліна містить безліч необхідних мінералів і мікроелементів, у тому числі залізо, кальцій, натрій, калій, мідь, магній, марганець, цинк, фосфор, селен, безліч видів вітамінів, каротин, нуклеїнових кислот, нуклеїн, V-ліноленову кислоту, холіноестеразу, синій алгін, поліозу, манітол, хлорофіл, фенол, ферменти та інші активні речовини.
Спіруліна багата залізом і вітаміном В12. В 10 г порошку спіруліни міститься залізо, що відповідає 450г. щавлю або 320г. печінки. За вмістом вітаміну В12 спіруліна перевищує печінку в 3 рази, тому спіруліна є хорошим засобом для профілактики і лікування залізодефіцитної і злоякісної анемії.

В спіруліни є Фукаціанін — речовина, яка працює на імунну систему. Завдяки  фукаціаніну активізується клітинний імунітет. Американці виділили фукаціанін в чистому вигляді — досить дорогий продукт (300 доларів 1 р.), але в чистому вигляді він працює гірше, ніж вся спіруліна в цілому.

Спіруліна має  селен. Насправді селен потрібний організму в малих кількостях, проте з ним стільки пов’язано, що навіть нестача цієї малої кількості буває ключовою. Є дослідження, що при онкозахворюваннях перестає засвоюватися селен, при СНІДі необхідний селен, щоб знизити токсичність від застосовуваних препаратів і т.д. Ви можете сказати, що в аптеках є Неоселен, але селен в ньому шестивалентний, найтоксичніший з усіх сполук селену. І виводиться з організму він не дуже добре. Були пропозиції виділити чотиривалентний селен, солі якого за токсичністю такі ж як у миш’яку. А в природі, як з’ясували, селен двовалентний. І нашому організму потрібен цей двовалентний селен. Але виділити його практичнно не реально, тому що два наявних електрони швидко притягують ще два і селен стає чотиривалентний. Тому який би активний селен звідки-небудь не взявся, якщо він не дволентний, значить він вже токсичний. А в спіруліни він двовалентний.

У спіруліни є йод, але його не багато, в основному він в ламінарії. А імуномодулюючий комплекс в спіруліни не замінимий.
Серед спірулін існують різновиди — водорості, багаті поліозою, які допомагають зменшити радіаційні ураження клітин, посилити процес розмноження клітин кісткового мозку, підвищити імунітет людей специфічних професій.
Спіруліна багата V-ліноленовою кислотою. Ця речовина сприяє утворенню простагладину, тому може регулювати кров’яний тиск, сприяти розмноженню клітин, попереджати і зціляти різного роду запальні процеси, кардіологічні та цукрові захворювання. У діабетиків важкої форми після прийняття спіруліни протягом 8-ми тижнів рівень цукру знижувався до позначки пацієнтів з легкою формою захворювання. В Японії велика маса людей приймає спіруліну і 45% з них роблять це заради лікування різних хвороб, 25% людей цим способом лікують цукровий діабет. Клінічні спостереження підтверджують, що приймаючи спіруліну для лікування цукрового діабету, можна отримати на диво хороший ефект.
Ферменти та інші активні речовини спіруліни здатні прискорювати процес лікування травматизму та обміну речовин шкіри, попереджати кератодермії.
У 100г. порошку спіруліни міститься 50 мг. В-каротину. Ця речовина може перетворитися на вітамін А, що запобігає такому захворюванню, як нічна сліпота, сприяє розвитку систем росту і розмноження. Дефіцит вітаміну А призводить до огрублення шкіри, до склерозу рогівки і рогівкового кератозу губ.
Спіруліна містить певну кількість сірчанокислого цефалотину і глюколіпіди. Фахівці медицини вважають, що ці речовини можуть служити антигеном у боротьбі зі СНІДом.
Спіруліна може знижувати рівень холестерину і тригліцерину і тому може лікувати і запобігати склерозу аорти при коронарній хворобі серця, сповільнювати процес старіння, може відновити втрачену активність холіно стерази, підтримувати нормальні фізіологічні функції. Кажучи узагальнено, спіруліна містить безліч різних поживних речовин, є їх коморою  в мініатюрі.
Дослідження показали: за вмістом поживних речовин 1 г. спіруліни дорівнює 1 кг овочів.
Показання до застосування СПІРУЛІНИ:

  • для осіб, що потребують посиленого  харчування, часто хворіють на простудні захворювання;
  • профілактика залізодефіцитної і злоякісної анемії;
  • профілактика атеросклерозу судин та ішемічної хвороби серця;
  • очищення організму, зниження маси тіла і профілактики раку кишечника;
  • сприяє переходу важкої форми захворювання в більш легку у діабетиків;
  • для відновлення функції сутінкового зору;
  • при шкірній патології, коли шкіра стає сухою, грубою;
  • при тривалому запаленні слизової оболонки очей та повік.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *