Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Стевія

стевіяСтевія міститься в макробіотичній каші ЗДОРОВЯК №73.
Протягом століть індіанці використовували стевію в якості підсолоджувача до мате та інших медичних чаїв,  для лікування печії  та інших хвороб.  Останнім часом на стевію, як на цукрозамінник, знову звернули  підвищену  увагу  у зв’язку зі зросаючими потребами низько-вуглеводної  і  низько-цукрової дієти.  Зараз її широко використовують  як замінники цукру  і як  харчову добавку.  Медичні дослідження також показали  хороші  результати  використання стевії для зниження ваги і лікування гіпертонії.
Стевія не впливає значно на кількість глюкози в крові, і тому рекомендована діабетикам і при інших вуглеводних дієтах.
Стевія є природним консервантом, має антимікробну і протигрибкову дію, сприяє виведенню продуктів обміну, шлаків, солей важких металів з організму, має тонізуючу дію, відновлює сили людини після нервового і фізичного виснаження, уповільнює процес старіння.

У листках стевії міститься стевіозид (з групи глікозидів) в кількості 6-12%, який по солодкості перевищує цукор в 300 разів. Головні переваги стевіозиду — його натуральність і низькокалорійність. Для його розщеплення не потрібен інсулін і тому він повністю безпечний для хворих на цукровий діабет. У багатьох країнах Азії, Європи і Америки вже більше 20 років до 30% продуктів харчування, при приготуванні яких раніше використовувався цукор (кондитерські вироби, безалкогольні напої, морозиво та ін), тепер випускають із застосуванням стевіозиду. Тільки в Японії переробляється більше 2 млн. т. трави стевії на рік. Провідні дієтологи і фармакологи зарубіжних країн вважають, що вживання в їжу стевіозиду стало значним кроком в оздоровленні населення їх країн.

Крім того, стевія містить білки, мінерали: фосфор, кальцій, залізо, натрій, магній, хром, кобальт, селен, кремній, ефірні олії, флавоноїди (рутин), таніни, а також вітаміни: аскорбінову кислоту (вітамін С), бета- каротин (провітамін А), тіамін (вітамін В), рибофлавін (вітамін В 2).
Стевія відома не тільки як натуральний низькокалорійний підсолоджувач. Результати досліджень російських і зарубіжних вчених-медиків підтвердили, що стевія надає лікувально-профілактичну дію при цукровому діабеті, порушеннях шлунково-кишкового тракту, ожирінні, атеросклерозі.

Вживання стевіозиду перешкоджає розвитку гіпоглікемічних та гіперглікемічних станів. Стевія, таким чином, нормалізує роботу ферментних систем організму, які, в свою чергу, призводять до нормалізації обміну речовин і зниження рівня цукру в крові.

Стевія має антибактеріальну дію. У народній бразильській медицині  стевію використовують для лікування ран, виразок, а також при захворюваннях ясен, карієсі зубів і гінгівітах. Використовують стевію також для лікування захворювань шкіри (екзема, дерматити, дрібні порізи та ін.)

Надмірне вживання цукру призводить до розвитку дріжджових інфекцій. За даними Н. Семенової, продукти з цукру або з додаванням цукру стимулюють ріст кандиди, які, заселяючи слизові оболонки кишечника та інших органів, провокують появу дисбактеріозу. На відміну від цукру, всі продукти, виготовлені із стевії, вбивають кандидоз. Використовуючи стевію на тлі очищення організму і дегельмінтизації, можна позбутися від паразитів, і в тому числі — кандидів. Стевія — ідеальна харчова добавка для тих, хто хоче, схуднути. Вона не має калорій і тому задовольняє потребу в солодкому, не збільшуючи ваги тіла. Вживання стевії зменшує «тягу» до жирної їжі, а також знижує відчуття голоду. Дослідження показали нетоксичність стевії: не було виявлено ніяких аномалій клітин, ферментів, генних та хромосомних мутацій, що свідчить про відсутність мутагенної активності стевії і стевіозиду.
Стевія — чудовий антиоксидант, що зв’язує вільні радикали, нейтралізуючи їх дію. Знижує кров’яний тиск і рівень холестерину в крові, зміцнює судини і чистить їх від «холестеринових бляшок», відновлюючи їх еластичність. За допомогою стевії можна лікувати алергічні діатези у дітей. Виявлено позитивний вплив стевіозиду на діяльність печінки та підшлункової залози. Стевія нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, покращує травлення і запобігає утворенню виразок, підвищує стійкість організму до інфекційних захворювань, покращує сон і розумову діяльність.

Японія використовує 90% світового врожаю стевії. У 1997 році вживання стевії в Японії досягло 1 700 тонн, при цьому у споживачів не було зафіксовано ніяких побічних ефектів. Крім того, стевія має інші цілющі властивості: вона позитивно впливає на організм при хворобах щитовидної залози, підвищує імунітет і виводить з організму токсини і радіонукліди. У Японії після ядерної катастрофи 1945 року стевія занесена до програми порятунку нації, її заборонено вивозити з країни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *