Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Топінамбур

Топінамбур міститься в макробіотичній каші ЗДОРОВЯК №36, 48.

Топінамбур відрізняється унікальним вуглеводним комплексом на основі фруктози і її полімерів: фруктоолігосахаридів і інуліну.
По-перше, інулін виконує функцію на рідкість активного сорбенту, здатного зв’язати і вивести з організму велику кількість токсичних і баластних речовин, що потрапляють  всередину з їжею або утворюються в кишечнику в процесі травлення.

По-друге, той же інулін помітно стимулює рухову активність шлунково-кишкового тракту (моторику і перистальтику).
По-третє, інулін і короткі фруктозні ланцюжки (фрагменти інуліну) мають виражену жовчогінну дію, яка посилюється у зв’язку з полегшенням відтоку жовчі з печінки та жовчного міхура у дванадцятипалу кишку, обумовленим поліпшенням випорожненням кишечника.
По-четверте,  у складі топінамбура містяться у великій кількості  органічні поліоксікислоти, які нейтралізують хвороботворний вплив агресивних вільних радикалів і недоокислених продуктів обміну. При цьому в просвіті кишечника встановлюється фізіологічна лужна реакція, необхідна для нормального ферментативного перетравлення  їжі ..

По-п’яте, топінамбур забезпечує підвищення стійкості до бактеріальної та вірусної інфекцій органів травлення, а також до проникнення різних паразитів (лямблій, опісторхісів і т.д.). Створює оптимальні умови життя для нормальної мікрофлори кишечника (біфідум-і колі-бактерії). Останнім пояснюється явний позитивний ефект топінамбура при дисбактеріозі.
По-шосте, описана унікальна здатність топінамбура значно збільшувати ефективність специфічного протипаразитарного лікування (опісторхозу, лямбліозу) і навіть викликати масову загибель паразитів без використання фармпрепаратів.
По-сьоме, топінамбур, володіючи антисклеротичною дією і покращуючи властивості судинної стінки та реологічні показники крові, посилює кровопостачання слизової оболонки всіх відділів шлунково-кишкового тракту, а також підшлункової залози, що виробляє велику кількість травних ферментів і гормонів. Зазначені судинні ефекти помітно стимулюють процеси регенерації (відновлення) уражених хворобою тканин і, отже, відіграють важливу роль в лікувальній дії топінамбура при таких хронічних запальних захворюваннях, як гастрит, дуоденіт, ентерит, коліт, панкреатит та ін, а також при виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки.
Надзвичайно важливим є й те, що під впливом земляної груші знижується в’язкість крові за рахунок зменшення концентрації в плазмі фібриногену, поліпшується кровотік і еластичність судинної стінки, пластичні властивості еритроцитів, тромбоцитів, лейкоцитів. Клітини крові стають більш гнучкими, легше змінюють свою форму в залежності від діаметра судин, по яких вони повинні проходити. Всі ці зміни благотворно позначаються на основних показниках мікроциркуляції: підвищується швидкість кровотоку, полегшується доставка поживних речовин і кисню до тканин організму та звільнення їх від продуктів життєдіяльності клітин, що заважають нормальному функціонуванню всіх органів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *