Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Як позбутися печії, виразки і каменів

Травлення в людському організмі
При поганому травленні навіть якщо вживати в їжу корисні й здорові продукти, організм може не засвоїти їх.
А погано переварені продукти забивають кишечник і токсично діють на наше тіло, що приводить до розвитку інфекцій, хронічної втоми і дегенеративних захворювань.
Як відбувається процес травлення в організмі людини?
У шлунково-кишковому  тракті  їжа,  щоб  перетравитися,  проходить  кілька  зон:
ротову порожнину,  де відбувається подрібнення їжі, формування харчового комка і початкова стадія перетравлення вуглеводів;
шлунок, де відбувається кислотна денатурація;
тонкий кишечник (дванадцятипала, худа і тонка кишка), де відбувається гідроліз харчової маси за допомогою ферментів самого організму і ферментів, що знаходяться в їжі, а також всмоктування обробленої їжі;
товстий кишечник, де їжа остаточно перетравлюється і всмоктується, формуються й евакуюються калові маси.
Кожній з цих зон притаманні свої ферменти, свої значення рН (число, яке характеризує кислотність).
У роті, в основному за рахунок виділеної слиною амілази, слабке лужне середовище. У шлункусильно кисле за рахунок соляної кислоти і пепсину.
У тонкому кишечнику і дванадцятипалій  кишці середовище лужне за рахунок виділення жовчі і травних соків (ферментів) підшлункової залози.
У товстому кишечнику при домінуванні пробіотичної мікрофлори середовище слабо-кисле. Патогенна й умовно патогенна мікрофлора, навпаки, виділяє сполуки, які залужнюють середовище товстого кишечника.
Кислотні та лужні зони розділяють клапани (сфінктери, привратники). Перший сфінктер відокремлює стравохід і шлунок, і якщо він щільно не закривається при великому виділенні соляної кислоти на деякі продукти вона викидається в стравохід.
Дуже велике значення клапану між кишечником і шлунком. При стресах цей клапан мимовільно відкривається і кисла їжа (оскільки виділена соляна кислота повністю не витрачена) провалюється в кишечник, де середовище лужне. Відбувається реакція нейтралізації, і утворюються нерозчинні лужні солі  — фосфати, оксалати і т.д.
Вони потрапляють в систему кровообігу й циркулюють по всьому організму і починають відкладатися в судинах або умовно застійних зонах (жовчний міхур, нирки тощо). Пошкоджений клапан не може повністю закритися, закид жовчі з дванадцятипалої кишки ушкоджує стінки шлунка і викликає печію. У кишечнику мимовільно блокується клапан надходження жовчі та ферментів підшлункової залози. При цьому порушується процес травлення, застоюється  жовч.
Це сприятлива умова для утворення каменів. При утворенні каменів тиск жовчі збільшується, і вона потрапляє в підшлункову залозу, пошкоджуючи її (в кишечник жовч і ферменти підшлункової залози виходять в одній точці). У 95% діабетиків в жовчному міхурі каміння.

 Для профілактики подібних порушень вранці до їжі бажано приймати сорбенти.  Вони потрапляють на клапан і сорбують жовч, і клапан відновлюється. Одним з найефективніших харчових ентеросорбентів є всі види каш «Здоровяк».

Рекомендації при захворюваннях по номерах каш:

При печії жувати суху кашу, найкраще №72.

Шлунково кишковий тракт (нормалізація травлення) 32, 36, 42, 48, 51, 54, 56, 57, 62, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 74, 79, 80, 83, 86, 87, 91. 92.

Виразка дванадцятипалої кишки 54, 57, 62, 72, 74, 7576, 77, 7881, 83, 84, 85, 91.

Виразка шлунку  54, 5762, 72, 74, 75, 76, 77, 7880, 81, 83, 84, 85, 87, 91.

Камені в печінці 52, 54, 80, 83, 84, 85, 87.

Камені в нирках 48, 52, 5480, 83, 84, 85, 87.

Профілактикою порушення функції сфінктерів є збереження позитивного, оптимістичного настрою на будь-які зміни в житті і уникнення будь-яких негативних емоцій і почуттів. Завжди у всьому шукайте позитивне — і стресів буде набагато менше, і клапани будуть справлятися зі своїми функціями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *