Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Виноградні кісточки

червоний виноградВиноградні кісточки містяться в макробіотичній каші ЗДОРОВЯК №61.

Шрот насіння червоного винограду містить антиоксидант — расверастрол, який має омолоджуючу дію на організм людини.
Ресвератрол — потужний рослинний антиоксидант. У природі його синтезують насіння, шкірка і в менших кількостях — листя винограду. Вважається, що рослини теж переживають стреси: це і регенерація пошкоджених ділянок стебел, листя, збереження вологи в посушливі періоди, захист ДНК від сонячної радіації і т.д. Ресвератрол допомагає винограду справлятися із зовнішніми впливами.

В організм людини потрапляє з їжею ресвератрол: з виноградним соком, вином, свіжим виноградом, шротом насіння червоного винограду. Така «дієта» призводить до зниження ризику серцево-судинних захворювань, тромбозів. Ресвератрол покращує функції мозку, пов’язані з навчанням і пам’яттю.

У застосуванні до шкірного покриву основний ефект ресвератрола виражається в нейтралізації вільних радикалів. Ресвератрол зменшує негативні ефекти ультрафіолетового випромінювання, тому вважається безпечним і ефективним УФ-фільтром.

Ресвератрол проявляє різнобічну протипухлинну дію. Експерименти показують, що він інгібує рибонуклеотид-редуктазу і пригнічує синтез ДНК ссавців, безпосередньо блокуючи розмноження пухлинних клітин.

Експериментальне обгрунтування отримали і кардіопротектівні властивості расверастрола. Виявилося, що расвератрол робить ліпопротеїни низької щільності виключно стійкими до окислення. Так як окислення ліпопротеїнів низької щільності в крові є основною причиною розвитку атеросклерозу, поліфеноли винограду, що запобігають такому окисленню, повинні істотно знижувати ризик серцево-судинних захворювань.

Ресвератрол — регулятор обміну жирів в організмі. Атеросклероз кровоносних судин пов’язаний з надходженням жирів з харчовими продуктами, всмоктуванням їх у шлунково-кишковому тракті, концентрацією ліпідів (холестерин і тригліцериди) у плазмі крові, осадженням і проникненням продуктів окислення ліпопротеїну (жир + білок) в стінки кровоносних судин з подальшим прилипанням тромбоцитів і утворенням бляшок. Це призводить до звуження просвіту кровоносних судин м’язів серця, мозку та інших органів.
Екстракт з виноградних кісточок допомагає контролювати кров’яний тиск. До такого висновку прийшли вчені з університету Каліфорнії. Вони досліджували пацієнтів, які страждають підвищеним тиском і це дослідження не нове. Європейськими медиками було виявлено, що екстракт із виноградних кісточок відновлює активність судин і зміцнює їх, а також уповільнює старіння шкіри.

Необхідно вживати як профілактичний засіб при варикозі і куперозі (розширениних капілярах), целюліті, атеросклерозі і т.д.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *