Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Волоський (грецький) горіх

Грецький горіх міститься в макробіотичній каші ЗДОРОВЯК №70.
Волоські горіхи по праву займають верхню строчку серед самих популярних і улюблених. Вони не тільки дуже смачні, але і дуже корисні. Завдяки вмісту в’яжучих речовин, горіх є хорошим протизапальним засобом. Витяжки і горіхові препарати діють антитоксично, виводячи різні отрути з організму, як кажуть у народі, чистять кров. Знижують рівень цукру в крові (тому використовуються при лікуванні переддіабетичних станів). Зменшують лактацію, тому і застосовуються для лікування гіпергалактіі у годуючих жінок. І це неповний список всіх корисних властивостей волоського горіха.
Містить рослинний білок і велику кількість вітаміну С. Волоський горіх містить цілий комплекс біологічно активних речовин, які позитивно впливають на судини головного мозку. Вважається, що дані горіхи здатні зняти сильну нервову напругу. Рекомендується вживати в їжу волоські горіхи людям, які зайняті розумовою працею або працею фізичною.
Вважається також, що волоський горіх зміцнює серце, печінку, мозок.
Завдяки вмісту йоду волоський горіх рекомендується при лікуванні захворювань щитовидної залози. З перегородок волоського горіха готується спеціальний відвар, який також застосовується при лікуванні щитовидної залози.
Лікарі стверджують, що волоський горіх володіє ще сильними бактерицидними, ранозагоювальними властивостями.
Завдяки вмісту заліза і кобальту волоський горіх використовується при лікуванні недокрів’я.
Завдяки тому, що волоський горіх складається на 60% з ненасичених жирів і містить такі мінеральні речовини як магній, калій, він рекомендується для людей, що страждають різними серцевими захворюваннями, а також при гіпертонії.
Волоський горіх також сприяє нормалізації діяльності кишечника.
У народі застосовують сухі горіхи з вином при аскаридозі, горіхове масло — при сечокам’яній хворобі, а ядра горіха (по 100 г з медом протягом 45 днів) — при гіпертонічній хворобі. Вони знижують артеріальний тиск завдяки високому вмісту магнію, який має судинорозширювальну і сечогінну дію.
У ядрах багато калію, здатного виводити натрій з організму і збільшувати сечовиділення. Горіхи бідні натрієм, який беруть участь у підвищенні артеріального тиску. Вони корисні при атеросклерозі. До складу ядер входить вітамін С, нормалізує проникність судин.
Зелена оболонка горіха використовується для протиглистного застосування.
(Якщо лушпиння волоського горіха розчинити в горілці — засіб від радикуліту).
По 25-30 г ядер волоських горіхів у день приймають при підвищеній кислотності шлункового соку. Вони мають жовчогінну дію й рекомендуються усередину по 75-100 г на день при лікуванні захворювань жовчовивідних шляхів. Жовчогінний ефект ядер волоського горіха викликаний багатим вмістом в них жиру і солей магнію. Більш тривалий жовчогінний ефект спостерігається при прийомі 100 г ядер волоського горіха в день з хлібом.
Волоські горіхи корисні при залізодефіцитній анемії, тому що в їх ядрах утримуються: залізо, мідь, кобальт, цинк, фолацин, вітамін В6, що беруть участь в процесі утворення кров’яних кульок.
Горіхи можна рекомендувати при цукровому діабеті, оскільки в їх складі присутні марганець, цинк, що володіють цукропонижаючою дією і, крім того, горіхи бідні вуглеводами й багаті різними речовинами, здатними затримувати ожиріння печінки.
Ядра волоських горіхів, завдяки високому вмісту в них вітамінів групи В, солей кальцію, фосфору, впливають на розвиток дітей, підлітків.
Горіхи багаті також вітаміном Е та іншими біологічно активними речовинами, тому їх можна рекомендувати вагітним жінкам.
Волоські горіхи повинні входити в харчовий раціон годуючих матерів, літніх людей, спортсменів, туристів, космонавтів як висококалорійний продукт харчування з гарними смаковими якостями.

One Response to Волоський (грецький) горіх

  1. Спасибо, хорошая статья. Подписался.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *