Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Хітозан

хітозанХітозан міститься в макробіотичній каші ЗДОРОВЯК №86.

Основним джерелом хітозану є хітин. У природному стані він перебуває в панцирах морських крабів, креветок, криля, омарів, лангустів, раків,  а також  в зовнішньому  скелеті  зоопланктону, включаючи корали і медуз.  У таких комах, як метелики і сонечка, хітин міститься в крильцях. Клітинні стінки дріжджів, грибів і різноманітних  грибків  також  міститься ця природна речовина.

Відомо, що панцирі ракоподібних  дорого коштують. Тому не дивлячись на те, що є 15 способів отримання з них хітину, було поставлено питання про отримання хітину і хітозану з інших джерел, серед яких розглядалися дрібні ракоподібні й комахи.
Одомашнені і  комахи, які піддаються розведенню в силу свого швидкого відтворення можуть забезпечити більшу біомасу, яка містить хітин.
Хітозан має багато властивостей, які дають можливість застосовувати його у великій кількості галузей. Так його застосовують як корм для тварин, для виготовлення продуктів харчування і косметики, використовують в продуктах біомедицини, у сільському господарства і при захисті навколишнього середовища (в Чорнобилі реактор замурували в тому числі і в хітозанову оболонку, оскільки він нейтралізує випромінювання).
Водорозчинна похідна хітину використовується здебільшого у виробництві засобів для схуднення. Хітозан здатний до певної міри зв’язуватися з молекулами жиру в травному тракті. Жир, пов’язаний з хітозаном, не засвоюється і виводиться з організму. Хітозан застосовується як засіб, що сприяє зниженню ваги, а також для поліпшення обміну холестерину і перистальтики кишечника.
Хітозан має антибактеріальні, протигрибкові і антивірусні властивості. Для хітозану також характерні мукоадгезивні властивості, тобто здатність до прилипання до слизових оболонок.
В аптечках військових часто є таблетка на основі хітозану. Вони приймають її, якщо є небезпека потрапляння під шкідливе випромінювання. Хітозан зв’язує вільні радіонукліди і виводить їх з організму людини.
У середині 1970-х років були зроблені перші спроби використання хітину і хітозану для загоєння ран, у тому числі опікових. Було встановлено, що хітозан має антимікробну активність, здатність поглинати біологічні рідини і допомагати регенерації тканин. На основі цих волокноутворюючих властивостей хітину і хітозану були створені саморозсмоктуючі хірургічні шовні матеріали. Їх використовують як замінники кровоносних судин, катетерів, шлангів.
Хітозанові матеріали не викликають алергічних реакцій і не втрачають своєї міцності.
Одним із властивостей хітину і його похідних є його здатність до сорбування (очищення організму). У природі (комахи, раки і т.д.) хітинове покриття носить захисну функцію, оберігаючи внутрішні органи від проникнення різного роду токсинів. При застосуванні хітозану в якості ентеросорбенту продукти на його основі виявляють цікаві властивості.
Так, перспективна його здатність нейтралізувати надлишкове виділення соляної кислоти шлунком, він позитивно впливає на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту і багато іншого.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *