«Хроно» цикл клітини в орохронодієтології

біоритм людини.2jpgПротягом ночі клітина відпочиває, вона не виконує свою специфічну функцію (клітина працює вдень); таким чином, вона може зайнятися виключно своїми потребами:

  • запускаються процеси відновлення, регенерації та клітинного оновлення;
  • відбуваються реакції детоксикації;
  • активується мікроциркуляція, щоб посилити приплив мікронутрієнтів в клітини і виведення відходів процесу детоксикації.

Така клітинна життєдіяльність також генерує вільні радикали, пік їх викиду припадає на 3 годину ранку.

Таким чином, протягом ночі клітина використовує:

  • наявні поживні речовини для своїх енергетичних витрат;
  • свої захисні властивості від негативного впливу токсинів і вільних радикалів, що виділяються за ніч.

До ранку клітина майже вичерпала свої поживні та захисні ресурси, а значить їй необхідні поживні речовини, щоб поповнити свої резерви, для того щоб бути в найкращому стані для виконання своїх специфічних функцій протягом дня – для цього призначена Ранкова Програма Орохронодіетологіі® .

Протягом дня, клітини виконують свої різні специфічні функції, і вимагають наявності не тільки спеціальних поживних речовин для оптимізації своїх функцій, але і поживних речовин для підтримки їх потреб в енергії та захисті. Таким чином, протягом дня надходження поживних речовин є необхідним для поліпшення роботи всіх специфічних функцій, що також вимагає забезпечення харчуванням і клітинним захистом. Для цього служить Денна Програма Орохронодіетологіі®.

Увечері клітини повинні підготуватися до підтримки їх нічної функції відновлення, регенерації та детоксикації. Ввечері клітини завершують свій «хроно» цикл і повинні  підготуватися до своєї нічної роботи по відновленню. Для цього служить Вечірня Програма Орохронодіетологіі®.

ранкова програма, денна програма, вечірня програма

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *