Як діють системи ХЕППІКО на організм?

У кожному організмі системи працюють по-різному, вони перепрограмовують клітинну пам’ять і цілеспрямовано працюють там, де потрібно в першу чергу, а не там, де ми вважаємо за потрібне.
Системи HAPPY.СО сприяють відновленню, тобто повернення до витоків. Відновлення відрізняється від медицини тим, що не має справу з конкретною хворобою. Вони працюють цілісно на весь організм досить швидко і ефективно за рахунок швидкої доставки до клітин, завдяки ОРОБІОДОСТУПНОСТІ, тобто минаючи шлунково-кишковий тракт. У зв’язку з цим відбувається практично 100% засвоюваність всіх поживних речовин. У підсумку це дає дуже хороший результат, відновлюється баланс різних систем і органів. В результаті відновлення ХАРЧУВАННЯ клітин відновлюється і правильна ФУНКЦІЯ клітин всіх систем організму !!!

Застосовуючи системи HAPPY.CO наберіться терпіння. Кожен організм відрізняється від іншого. У деяких людей результат видно швидко, іншим потрібно підготувати свій організм і попрацювати над ним, перш ніж вони помітять результат.
Ви приймаєте не ліки, немає швидкої або миттєвої дії. Це не агресивне хімічне середовище, яке проникає в організм і починає «хірургічну» дію. Системи HAPPY.CO м’яко і розумно впливають на організм.

Різний дисбаланс необхідних елементів, макро-і мікроречовин для харчування, захисту функціонування клітин. Різний рівень функціонування клітин, різний вік і стадії відновлення клітин.

Саме постійний прийом HAPPY.CO протягом доби забезпечить нам в підсумку додаткові роки життя, гарне самопочуття і оптимізм, необхідний драйв для реалізації нових цілей.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *