Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Замовимо слово за бідну печінку

відновлення печінкиВідомо, що окисна система печінки знешкоджує найбільш небезпечні для клітин жиророзчинні отрути, які легко проникають через клітинну мембрану в клітини мозку та інших органів. Зрозуміло, що хвора печінка не здатна забезпечити здоров’я всьому організму.
Основною причиною захворювання печінки та невиконання нею своїх функцій є неконтрольовані вільнорадикальні процеси в тканинах печінки, викликані масовим надходженням в організм ксенобіотиків (чужорідних людському організму речовин). Цей процес називається перекисне окислення ліпідів (ПОЛ). Самим крайнім клінічним проявом хвороби печінки є цироз.
Протистояти пагубному впливу вільних радикалів покликана захисна антиоксидантна система організму, яка нейтралізує вільні радикали і яку можна розділити на три рівні (три лінії оборони):
1. Перша лінія оборони в організмі — це різні низькомолекулярні сполуки, здатні «гасити» вільні радикали (скевенджери), тобто зазнаючи зміни в результаті реакції з вільним радикалом, утворювати стабільну молекулу, а не інший високоактивний радикал. Це, перш за все, відомі нам вітаміни — аскорбінова кислота (вітамін С), альфа-токоферол (вітамін Е), бета-каротини (провітамін А).
2. Потім різні низькомолекулярні сполуки, що містять захисні сульфгідрильні SH-групи, і, нарешті, безліч сполук рослинного походження — флавоноїди, поліфеноли та інші сполуки.
3. Третя і найпотужніша лінія захисту печінки — це ферменти антиоксидантного захисту: каталаза, супероксиддисмутаза, глютатіонпероксидаза, церуллоплазмін.
Таким чином, рослинна їжа є для нас не тільки джерелом вітамінів, без яких життя неможливе, але і безлічі антиоксидантів, без яких неможливе здорове життя. Не розуміючи цього, ми ніколи не дізнаємося, чому «траволікування» настільки ефективне при багатьох захворюваннях і настільки корисне для їх профілактики!
Необхідно знати, що ферменти каталаза, супероксиддисмутаза, глютатіонпероксидаза, церуллоплазмін або безпосередньо ферментують мікробіоти (позитивною флорою) КШТ, або мікробіота готує процес ферментування.
Наприклад (спрощене трактування): ферментування глютатіонпероксидази здійснюється нормальною флорою кишечника. У процесі ферментування до однієї молекули глютатіону (амінокислота завжди присутня в  їжі) мікроби приєднують чотири атоми мікроелементу Se (селен).
Ще раз увага!

Один з найбільших вмістів селену в природі знаходиться в оболонках пшениці (23,4 мкг на 100 гр сухої ваги).

Таким чином, регулярне вживання в їжу каші «Здоровяк», сприяє нормалізації стану нормальної флори кишечника. А відновлена флора сприяє відновленню печінки, а значить і захисних систем організму людини.
Без нормально функціонуючої мікробіоти не може бути повноцінного антиоксидантного захисту печінки, не може бути здорової печінки, не може бути здорової людини.
90% населення страждають різного ступеня порушеннями стану мікрофлори кишечника (дисбактеріози).
Немає нормально функціонуючої мікробіоти (флори кишечника) —  немає і антиоксидантного захисту печінки.
Якщо до всього сказаного вище додати, що майже в кожній каші «Здоровяк» добавлено шрот плодів розторопші та враховуючи, що розторопша — це єдина на землі рослина, в якій є речовина силімарин, то потрібно знати і те, що силімарин сприяє відновленню мембран клітин печінки.
Стає зрозумілим процес відновлення печінки при регулярному споживанні каш «Здоровяк». Відновлення відбувається за будь-якої патології (в той числі і при гепатитах), але при дотриманні певної методики споживання, про яку мова піде нижче.
Народний тест на стан печінки стає негативним у всіх людей, але в різні терміни. Термін відновлення залежить від первинного стану цього органу та послідовності виконання рекомендацій вживання каш «Здоровяк».
Без удаваної скромності можна заявити, що подібного результату неможливо отримати при застосуванні будь-якого медикаментозного лікування. У цьому сенсі проект каші «Здоровяк» гідний найвищого визнання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *