Якщо людина твердо вирішила зайнятися здоровям і очищенням організму, то вона з радістю та ентузіазмом сприймає новину про появу цього продукту і можливості його вживати. докладніше

Унікальність макробіотики «Здоровяк» полягає в тому, що вона приготована з цілісного митого зі збереженням оболонки зерна, за особливою запатентованою технологією докладніше

При харчуванні макробіотикою вирішуються найрізноманітніші проблеми зі здоров’ям. Розроблені схеми оздоровлення докладніше

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати докладніше

Схуднути і повернути втрачене здоров’я - без виснажливої дієти для схуднення, без голоду, без подальшого повернення до колишньої ваги. Струнка фігура, модний силует, почуття впевненості, відсутність комплексу неповноцінності. докладніше

Унікальна методика, за допомогою якої можна позбутися від важких захворювань в будь-якому віці докладніше

Застосування каші Пробіотик для приготування ферменту Болотова

Головна приччистотіл для ферменту Болотоваина зубного болю — це умовно патогенні мікроорганізми, які прикріплюються до емалі і руйнують її. Потім руйнуються і глибші тканини, а токсини, що виділяються, подразнюють нерв і це провокує зубний біль. Для його запобігання необхідно витіснити умовно патогенні і впровадити корисні мікроорганізми, які не виділяють токсини. Для цих цілей використовується фермент Болотова з чистотілом, яким полощуть рот щоранку.

Ще в Давньому Римі препарати чистотілу використовували для лікування багатьох захворювань. Всі частини рослини виділяють густий яскраво-оранжевий молочний сік, який має специфічний запах і пекучий смак. У молочному соці чистотілу міститься більше 20 алкалоїдів, каротин, аскорбінова, яблучна і янтарна кислоти, дубильні речовини, сапоніни, флавоноїди та ефірна олія.

Алкалоїди мають подразнюючу, болезаспокійливу, спазмолітичну дію, мають короткочасну наркотичну дію, збуджують перистальтику кишечника і секрецію слини, тонізують гладку мускулатуру матки і зменшує реактивність вегетативної нервової системи.

Сапоніни — це глікозиди, не містять в своєму складі азоту.

Флавоноїди — група природних біологічно активних сполук. Вони мають Р-вітамінну активність, зменшують крихкість кровоносних судин, чинять седативну (заспокійливу) дію, підсилюють дію вітаміну С. Ці речовини допомагають при загоєнні ран, опіків, ударів, сприяють лікуванню виразки шлунку і дванадцятипалої кишки, служать жовчогінним засобом і надають протипухлинну дію.

Один з алкалоїдів — Гомохелідонін — є судорожною отрутою і сильним місцевим анестетиком (знеболюючим). Тому чистотіл — отруйна рослина, і виготовлені з нього препарати слід вживати обережно, не допускаючи передозування.

Безпечна для здоров’я людини доза чистотілу — настій 1 чайної ложки трави на 1 склянку окропу. Все ж при цьому слід приймати настої чистотілу з перервами (1 місяць прийому — 1 тиждень перерви).

Не рекомендується застосування чистотілу при епілепсії, неврологічних захворюваннях, стенокардії та бронхіальній астмі, тому що може спостерігатися пригнічення дихального центру.

Для приготування ферменту Болотова склянку сухого чистотілу заливають 3 — ма літрами окропу. Коли рідина охолоне, додати 0,5 склянки цукру і 4-5 столових ложок Пробіотика В. Зверху банку закрити марлею і зав’язати. Через 5-10 днів рідина поміняє колір з чорного на жовтий. Потім її фільтрують, заливають у пляшки і поміщають в холодильник. Фермент очищає тонкий кишечник, використовується при гіпотонії, проносах, володіє вираженим антибактеріальним ефектом, відновлює епітелій кишечника і шлунку, при діабеті активізує роботу підшлункової залози. Приймати по ¼ склянки 2 рази на день.При геморої робити на ніч мікроклізми 40-50 мл ферменту.

В отриманому ферменті під час бродіння (10-12 днів) відбувається загибель слабкої мікрофлори. Сильна виживає, руйнуючи отруйні алкалоїди і перетворюючи їх на амінокислоти. При цьому рідина також збагачується ферментами, вітамінами та іншими біологічно активними речовинами, які володіють перерахованими вище властивостями. Найголовніше ж — на відміну від антибіотиків фермент не знищує корисну пробіотичну мікрофлору, а навпаки, збагачує її наявними в ньому мікроорганізмами. Чистотіл, який в основному показаний для зовнішнього застосування, вживається всередину, починаючи зі столової ложки до ½ склянки 2 рази на день. Гіркота, яка міститься у ферменті чистотілу, активізує роботу підшлункової залози і показана діабетикам.

Проблеми з органами дихання (кашель, бронхіти, астма) починаються в основному при попаданні шлаків і токсинів в легені і при розмноженні патогенної або умовно патогенної мікрофлори. Частина легень перестає виконувати свої функції, і організм знаходиться в стані кисневого голодування. При цьому мозок дає сигнал серцю посилити свою роботу, що дає в ньому різні патологічні зміни. У цих випадках необхідно проводити мокру інгаляцію ферментом Болотова дихальних шляхів за допомогою кімнатного обприскувача (починаючи з одного вранці і доводячи до 4-5 на добу).

Для визначення можливості заміни антибіотиків ферментом Болотова з чистотілом був проведений наступний дослід. Суспензію патогенної кишкової палички (в 1 мл знаходилося 200 млн. клітин) змішали з цим ферментом 1:1.Через годину експозиції всі бактерії кишкової палички загинули. Цей факт пояснює вищесказане припущення і має знайти широке застосування як аналог антибіотиків.

Резюме

Для кожного з нас і для суспільства в цілому дуже важливо досягти стану здоров’я. Це не тільки відсутність захворювань, а добробут у всіх сферах життя. Здоров’я тіла дозволяє людині отримати благополуччя в усьому, тому такі важливі здоровий спосіб життя і здорове харчування.

Правильне харчування передбачає присутність в щоденному раціоні 80% рослинної їжі. Традиційно на Русі — це вживання в їжу каш і овочів. Нові сучасні каші, збагачені пробіотичною мікрофлорою — це каші серії Пробіотик. Вміст у них корисної мікрофлори дозволяє очищати кишечник і оздоровлювати у кінцевому результаті всі органи і системи організму людини, створювати домінування корисної пробіотичної мікрофлори в кишечнику і цим позбавлятися від самих різних недуг, у тому числі від таких грізних, як дисбактеріоз і серцево-судинні захворювання .

Шановні читачі, якщо ви почнете за запропонованою схемою оздоровлювати свій організм, то в майбутньому не будете страждати від різних недуг. Літнім (у них в організмі вже відбулися необоротні зміни) доведеться постійно споживати цю продукцію, звичайно, з нетривалими перервами.

І наостанок хочеться ще раз нагадати — людина сама створює собі хвороби, тому тільки сама і може зцілитися. Цілісність — ось головна умова благополуччя. Цілісність створюється позитивним ставленням до свого життя — позитивними почуттями та емоціями, позитивним ставленням до руху та діяльності, позитивними харчовими відчуттями. Найсприятливіше для організму споживання їжі — це знати міру в кількості споживаних продуктів і правило споживання якісної — «живої їжі». Бажаю Вам успіху і задоволення на шляху самооздоровлення.

Інженер — біотехнолог
Володимир Васильович Тюменцев
м. Іркутськ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *