Здорове харчування для всієї сім’ї

Від чого залежить здоровя людини?

 

З документів ВООЗ (Всесвітньої Організації Охорони здоров’я) відомо, що здоров’я людини на 50% залежить від його індивідуальних схильностей (умови і спосіб життя); на 20% від спадковості, на 20% від стану навколишнього середовища і лише на 10% від діяльності медицини!

 

З цього визначення випливає, що для конкретної держави з конкретним рівнем життя та відповідним менталітетом народу, скільки б не закачувати коштів у медицину (хоч весь держбюджет), більше ніж на 10% не забезпечиш здоров’я нації та індивідуально кожної людини. Це дуже важливий висновок. Він як індикатор сигналізує про правильність і ефективність здоров’яохороняючих дій держави.

З того ж визначення видно, що основний резерв поліпшення здоров’я знаходиться у сфері формування відповідних індивідуальних схильностей людини. А ця сфера ніким не може бути реалізована, крім держави, через її інститути, тому що формування індивідуальних схильностей – це формування ідеології.

І якщо держава не займається формуванням ідеології, то нація приречена на вимирання, що і відбувається в даний час.

Найбільш підходяща ідеологія відносно забезпечення здоров’я нації і людини – це ідеологія здорового способу життя.

 

Що передбачає “здоровий спосіб життя”?

 

1. Позитивний погляд на життя. При його відсутності немає мотивації займатися збереженням і зміцненням здоров’я.

2. Людина сама бере відповідальність за своє здоров’я в свої руки. Якщо 50% здоров’я людини залежить від індивідуальних схильностей, то ніякі зовнішні фактори не позбавлять від хвороб.

3. Відмова від шкідливих звичок – куріння, вживання алкоголю, вживання наркотиків

4. Рух. Для припинення деградації необхідні штучні навантаження – фізкультура і спорт.

5. Спілкування з природою. Потрібно прагнути проводити весь вільний час поза містом.

6. Правильне, здорове харчування.

 

Перш ніж говорити про правильне, здорове харчування, непогано було б вияснити, що з себе представляє  наше сучасне  повсякденне харчування.

 

 • 80% всіх захворювань від неправильного харчування;
 • Лише 1% всіх лікарів займаються проблемами харчування;
 • У нашому організмі 80-100 трильйонів клітин, а правильно функціонує лише 15-20%;
 • У рік з води, повітря і їжі ми отримуємо до 10 кг шкідливих речовин;
 • До 40 років в кожній людині осідає до 10 кг шкідливих речовин;
 • Онкологія посідає друге місце в світі за смертністю;
 • Кожні 45 сек. помирає людина від серцево-судинних захворювань (це вбивця номер 1 у світі), і 85-90% з них страждають надмірною вагою;
 • 75% дітей народжуються хворими.

Питна вода несе в організм трихлоретан, свинець, ртуть, органічні сполуки, хвороботворні бактерії і т.п. Повітря насичене викидами хімічних підприємств важкими металами. Захоплення фармакохіміей призводить до збою захисних сил організму людини.

Істотно змінилося харчування. Воно стало нераціональним, включає в себе багато рафінованих, штучних продуктів, що призводить до дефіциту вітамінів, мінералів, порушення кишкової мікрофлори. Жителі промислових міст на фоні гіповітамінозу і неблагополучної екології особливо схильні до захворювань серцево-судинної системи, онкологічних захворювань, алергій, підвищеної ламкості кісток та іншим патологій.

Хвороби приходять до людини через зашлакованість організму, а шлаки через їжу, воду і повітря.

Токсиканти надходять в організм, в основному, з їжею -70%,  20% – з повітрям і 10% – з водою. Вони всмоктуються у кишечнику, а потім або розподіляються по всьому організму, або накопичуються в органах вибірково, вражаючи їх.

Сім ступенів зашлакованості організму

“Від втоми до онкології”:

 

1. Втома. Шлаки накопичуються в крові, печінка і ШКТ не виконують свої детоксикаційні функції, клітина втомлюється боротися (нестача вітамінів).

2. Головні болі. Йде подальше накопичення шлаків в крові, в корі головного мозку в нервовій системі.

3. Алергічні механізми; тобто накопичення шлаків в печінці, нирках, вони не справляються зі своєю функцією. І це природна реакція організму, який намагається себе захистити.

4. Камені, ліпоми, міоми, фіброми, кісти. Якщо ми не займаємося профілактикою свого організму, то йде накопичення шлаків і їх консервація.

5. Ожиріння, поліартрити, артрити, ревматизм, тобто йде подальший розподіл шлаків по організму, починається подальша зміна форм, функцій і систем.

6 Інфаркти, інсульти, гангрени – це передраковий стан. Наш організм не може боротися з лавиною шлаків.

7. Онкологія – Помста природи за некультурне ставлення людини до себе, до свого харчування і способу життя.

Основною причиною зашлакованості організму є вживання в їжу сурогатних продуктів і продуктів із сурогатними компонентами.

Усім відомий вислів: «Здоров’я як погода: поки хороше – не помічаєш». Помічати ж «здоров’я» ми починаємо, лише коли імунна система вже волає про допомогу, а фізіологічні адаптивні реакції організму надламані. Людину починають мучити часті застуди, алергічні реакції, біль у животі або м’язах. Однак хвороба може «зайняти плацдарм» в організмі тільки в тому випадку, якщо виведе з ладу механізм імунної системи. Тому дуже важливо завчасно подбати про захисні сили, постійно підтримувати їх чутливість і здатність до швидкого реагування. Дослідження доводять, що імунна «боєздатність» безпосередньо залежить від того, про що ми думаємо, що і як відчуваємо, які продукти вживаємо в їжу.

Коли починаєш говорити про наслідки вживання деяких продуктів харчування, люди часто відмахуються: «Та живемо ж!» Але жити можна по-різному: хворіючи, скриплячи і постогнуючи на кожному кроці, і собі і близьким в тягар, або радіючи здоров’ю та життю. Ось саме для того, щоб радіти, треба обов’язково знати, що ми насправді їмо і чого треба уникати в будь-якому випадку, щоб не провокувати виникнення і розвиток багатьох захворювань.

Людина розумна розуміє, що її здоров’я – це її власність, її довічний бізнес, її гарантія довгого, щасливого життя. Вирази «Краще б я й не знав!» Або «Якщо знати, з чого роблять, то тоді і  їсти нічого не можна!» віддають печерністю. Ми залишимо авторів цих висловлювань в спокої, адже для них «Життя – найшкідливіша штука!»

 

Класифікація харчових сурогатів:

 1. «Продукти харчування» повністю хімічно синтезовані.
 2. Натуральні продукти харчування “cпотворені” хімічним шляхом.
 3. Натуральні продукти харчування рослинного походження спотворені в процесі механічної обробки.

 

1. “Продукти харчування” повністю хімічно синтезовані – це замінники цукру – підсолоджувачі та замінники. Всі цукрозамінники є ксенобіотиками,  тобто чужорідними нашому організму речовинами, які здебільшого є канцерогенами, що викликають онкозахворювання. У нас немає солодких продуктів харчування, які не містили б цих шкідливих компонентів.

Будьте уважні, купуючи продукти, адже від їх якості та складу залежить ваше здоров’я, а часом і життя!

Ще одним досить поширеним хімічним компонентом, який входить до складу всіх продуктів харчування готових до вживання в їжу, є глутамат натрію – підсилювач смаку і запаху.

Глутамат натрію Е-621 входить до складу і сприяє поліпшенню смаку бульйонних кубиків, локшини швидкого приготування, соєвого соусу, різних приправ. Ця добавка викликає:

ушкодження головного мозку від головного болю до хвороби Альцгеймера,

погіршення стану хворих на бронхіальну астму, синдром «китайського ресторану» (жар, серцебиття, нудота),

руйнування сітківки ока, глаукому, причому таку форму глаукоми, яка не виявляється ніякими методами до тих пір, поки людина не осліпне.

 

2. Натуральні продукти харчування, “спотворені” хімічним шляхом.

Трансжири (маргарини, маргариновмісні масла, кулінарні жири, і все рафіновані рослинні масла). Можна з упевненістю стверджувати, що на прилавках магазинів немає готових продуктів, які не містили б цього компонента. Трансжири дуже токсичні, вони накопичуються в організмі і викликають важкі наслідки – стрес, атеросклероз, хвороби серця, рак, гормональні збої (наприклад, ожиріння) і т.д. Але завдяки рекламі найстрашнішим продуктом став холестерин, а найкориснішим і дієтичним … маргарин.

Трансжири викликають:
1. Погіршення якості молока у годуючих жінок, а також передаються немовляті з молоком матері
2. Народження дітей з патологічно малою вагою;
3. Збільшення ризику розвитку діабету; порушення обміну простагландинів;
4. Порушення роботи ферменту цитохром-оксидази, що грає ключову роль у знешкодженні хімічних речовин, канцерогенів і деяких ліків (ксенобіотиків);
5. Ослаблення імунітету;
6. Зниження рівня чоловічого гормону тестостерону та погіршення якості сперми.

Трансжири блокують травні ферменти, і ніякого метаболізму практично не відбувається.
Але крім синтетичного жиру (маргарину) трансжири містяться в розпушувача тіста, у всіх соусах і майонезах. У всіх рафінованих і гідрованих продуктах є 25-50% трансжирів від усієї кількості жирних кислот, тоді як в натуральних продуктах їх не більше 2%.

Потрапивши всіма правдами і неправдами в клітку, гідрогенізований жир припиняє процес перенесення в неї живильних речовин через мембрану. У результаті цього клітина не отримує повноцінного харчування і накопичує токсини. Вживання в їжу трансжирів є однією з причин розвитку та поширення “хвороб цивілізації”.

Відомо також, що якщо ці захворювання вже є, то повна відмова від сурогатів дозволяє зменшити їх прояв, покращити контроль за їх протіканням або навіть домогтися ремісії. Однак для цього потрібно не менше двох років повної відмови від трансжирної їжі.

Увага, для того, щоб отримати позитивні зміни в організмі, потрібні роки, а не те, що скуштував “Кремлівську таблетку” і – здоровий. Трудитися треба, долати себе! Роками.

Безалкогольні напої: Всі солодкі, безалкогольні напої не можна вживати всередину організму з дуже багатьох причин. Для того, щоб не загрузнути в поясненнях шкідливості цих рідин, дозволю проілюструвати їх шкідливість на прикладах. Якщо налити Пепсі або Кока-колу у склянку і помістити в цей стакан, наприклад, печінку курки, то печінка за ніч розчиниться.

 

3. Натуральні продукти харчування рослинного походження “спотворені” в процесі механічної обробки:

Наша охорона здоров’я протягом десятиліть, проповідуючи збалансоване харчування, фактично зробила людей хворими, тому що з їжі виключалися баластні речовини (харчові волокна). Атеросклероз, гіпертонія, діабет і інші хвороби – це, насамперед, відсутність в їжі клітковини (харчових волокон).

Відповідно до цієї теорії в рослинній їжі, крім необхідних для забезпечення життя компонентів, є компоненти, які ніби не беруть участі в процесі травлення – це рослинна клітковина, яку назвали “баластною речовиною”, тобто не потрібною речовиною. А якщо “баластні речовини” не потрібні, то від них можна позбутися – і позбавляються до цих пір. Дорого коштують помилкові висновки вчених сотням мільйонів людських душ.

Неможливе відновлення ніякого імунного статусу людини при тотальному домінуванні в щоденному харчуванні сурогатних продуктів.

 

Формула оптимального харчування XXI століття.

Якщо ми не можемо повністю закрити доступ в наш організм неякісних продуктів (хоча до цього треба прагнути), необхідно нейтралізувати шкідливу дію небезпечної їжі – позбутися від отрут, токсинів та інших «шлаків», а також від різних паразитів, для яких ці отрути джерело існування .

На що ми сподіваємося, коли невиліковно хворі? На будь-яке диво! На диво-таблетку, на диво-екстрасенса, на диво-еліксир і т.д.

Чому хронічним хворим погано допомагає більшість ліків, а наполегливе лікування травами і засобами народної медицини не завжди приносить одужання?

Відповідь проста. Тому що перш ніж почати лікування будь-якої хвороби, особливо хронічної, треба очистити організм. Вивести з нього все, що заважає засвоєнню корисних і необхідних для відновлення здоров’я речовин, звільнитися від паразитів, відновити корисну мікрофлору – усунути дисбактеріоз і, оскільки всі тканини в організмі оновлюються, необхідно дати організму ті «будівельні матеріали» (мікроелементи, вітаміни і т. д.), які для цього необхідні.

Ми не можемо оздоровити навколишнє середовище, але можемо виключити основні фактори, що вражають організм:

 • Позбавитися від шкідливих звичок і впровадити в повсякденне життя фізичну культуру (здоровий спосіб життя).
 • Виключити з життя сурогатне харчування. Перейти на натуральне харчування. Але цього не достатньо для гарантованого зміцнення здоров’я.
 • Необхідно ввести в харчування функціональні продукти, тобто продукти натурального походження, збагачені мікронутрієнтами натурального походження.

 

Інших шляхів оздоровлення людства немає!

Функціональне харчування:

Харчування сучасної людини має бути функціональним. Це означає, що продукти, які ми вживаємо щодня, повинні не тільки приносити задоволення і забезпечувати організм поживними речовинами, а й виконувати профілактичні функції: знижувати ризик розвитку різних захворювань, захищати від несприятливих умов навколишнього середовища, зменшувати вплив неправильного способу життя.

Каші миттєвого приготування «Здоровяк» – це функціональні продукти, тому що:

 • В якості основної сировини були обрані: ціле зерно (з оболонками) пшениці, рису, гречки, просо, кукурудзи, жита, вівса, сої.
 • В якості джерел натуральних біологічно активних речовин були обрані: насіння розторопші, льону, амаранту, топінамбура, порошок спіруліни, ламінарії, стахиса, стевії і т.д.

Алгоритм створення функціонального продукту наступний:

 • Біологічно активні компоненти їжі не повинні деградувати при кулінарній підготовці. Таку властивість можна забезпечити, якщо продукт буде моментального приготування, тобто розмішали його з гарячою чи холодною рідиною, додали смакові інгредієнти і він готовий. Варити його не можна.
 • Зернова і круп’яна сировина повинна бути термічно оброблена із збереженням оболонок як джерела харчових волокон, мінералів, вітамінів, мікроелементів. Єдина технологія дозволяє досягти такого результату –  це технологія спучування зерна за рахунок внутрішньої вологи в спеціальних верстатах. Імпульс теплового впливу на сировину в таких верстатах складає 6-9 секунд. При цьому сировина піддається тепловій обробці по всьому об’єму, а інгібітор трипсину, який присутній в оболонках всіх зернових, під впливом температури розкладається, тобто їжа стає їстівною. Крім того, продукт після такої обробки практично зневоднений і може витримати тривале зберігання без застосування консервантів.
 • Існуючі способи очищення зернової сировини не забезпечують звільнення його від неорганічних домішок. Тому була застосована технологія глибокого очищення сировини з промиванням.
 • Вибрані харчові інгредієнти змішуються в пропорціях і забезпечують раціональне співвідношення основних харчових компонентів та лікувально-профілактичний ефект.

Макробіотичне харчування.

Макробіотика “в перекладі з грецької означає” техніка довгого життя “. В її основі лежить стародавня східна філософія з оригінальною системою харчування. У категорію необхідної їжі входять тільки злакові. Їх можна приймати щодня і в кожний прийом їжі. Вони утворюють основу макробіотичного харчування як методу.

Вираз «цілісне зерно» означає, що жодна з їстівних складових зерна (висівки, зародки, ендосперм) не видалені в процесі переробки або приготування.

Цільне зерно містить складні вуглеводи, протеїни, жири, вітаміни і мінеральні речовини в пропорціях, ідеальних для потреб організму. Співвідношення складних вуглеводів до протеїну в макробіотичній дієті складає приблизно 7:1. Ціле зерно ніби уособлює цей макробіотичний принцип, поставляючи в організм вуглеводів в сім разів більше, ніж протеїнів. Воно також служить прекрасним джерелом клітковини, комплексу вітамінів В, вітаміну Е, фосфору (елементу, необхідного для живлення мозку).

Крім цілющих властивостей існує ще одна причина вживання в їжу цільного зерна. З усіх продуктів харчування воно, напевно, коштує дешевше від будь-якої іншої їжі. Собівартість його виробництва набагато менша, ніж м’яса, яєць, молочних продуктів, птиці або риби. Гречка, ячмінь, коричневий рис, кукурудза, просо, овес і пшениця – ось ті зернові, які рекомендуються в макробіотиці для найбільш регулярного вживання.

Необхідно пам’ятати про те, що користь від такої їжі буде лише в тому випадку, якщо її прожовувати найретельніше.

Основоположник цього методу харчування Дж. Озава розробив 10 лікувальних режимів харчування, починаючи від режиму харчування для важкохворих, який складався з 100% злаків протягом 10 днів (7-я дієта – монастирська або лікувальна), і в міру одужання раціон харчування змінювався, відповідно зменшувався відсоток злакового харчування, змінюючись овочами, фруктами, супами і т.д. У всіх дієтах напої – як можна менше.

Монастирську дієту або дієту № 7 представив західному світу американець японського походження Джорж Озава в книзі «Макробіотика дзен».

Дана дієта очищає від шлаків, канцерогенів, паразитів і різних новоутворень. Її суть полягає в тому, що протягом десяти днів харчування складається тільки з цілісних, товчених злаків, приготованих за рецептами ченців Тибету і чистої, бажано структурованої, води.

Десять днів дієти взяті не умовно. Відомо, що щодня кров оновлюється на одну десяту, тому за 10 діб кров може повністю очиститися за допомогою певного харчування.

Монастирська дієта (дієта № 7) – це зручний, високоефективний, високорезультативний і смачний метод очищення організму, який практикують тібетські ченці вже 5000 років.

Головна відмінність умов життя на Тібеті від умов в сучасних містах полягає в екологічній ситуації. Екологія проживання людини в сучасних містах, як відомо, незрівнянно гірша, ніж в гірській місцевості. У зв’язку з цим і екологічне навантаження на організм людини в економічно розвинених країнах вище, ніж в економічно не розвинених. Отже і зусиль для приведення організму в норму необхідно докласти значно більше.

Яким чином коригується методика застосування каш «Здоровяк» на відміну від того, що рекомендує Озава?

Зміни стосуються термінів вживання каш, тобто 10 днів для отримання позитивних результатів не достатньо. Щоб отримати позитивний ефект необхідно витратити більше часу. Тих же самих результатів, які декларує в своїх рекомендаціях Дж. Озава, в наших умовах можна домогтися наступним чином:

Якщо людина ніколи раніше не їла макробіотичне харчування (кашу «Здоровяк»), то вона повинна 2 – 3 дні  поїсти кашу 1 – 2 рази на день з метою адаптації організму до незнайомої їжі. Далі йде дієта № 7 по Озава (10 днів тільки каші «Здоровяк»). Після 10 днів «перерва» на 2 тижні.

Перерва досить умовна і дієта на цей термін така:

60% обсягу їжі за добу має становити каша «Здоровяк» (наприклад сніданок і вечеря).

30% обсягу їжі за добу можуть складати варені або тушковані овочі.

5% обсягу їжі за добу – варене або тушковане м’ясо птиці або риба.

Потім знову дієта № 7 (10 днів тільки каші «Здоровяк»). Цикли повторюються 2 -3 рази – до 2,5 місяців.

 

Роль клітковини в нашій їжі.

 

Роль клітковини в нашій їжі стала зрозумілою зовсім недавно. Протягом довгих років вважали, що ця частина їжі марна, не несе ніякої травної користі і позбавлена поживних речовин. З чого робився висновок, що її можна видаляти з продуктів, роблячи їх більш засвоюваними і смачними, що й робили і роблять повсюдно дотепер.

Однак в останні роки лікарі та вчені інтенсивно вивчали роль клітковини в травленні. Їх висновки можна в принципі звести до однієї головної думки: у нас не може бути доброго здоров’я і довгого життя без присутності волокна у нашій їжі. Але чому?

Волокно грає роль скелета для рослини. Кожна клітина в рослині оточена волокнистою стінкою. З клітковини також формуються окремі частини насіння, листя і стебел. Волокно – це не проста речовина. У свою чергу воно саме складається з 3 різних груп речовин: пентоз, що відносяться до групи вуглеводів, целюлози, яка теж є складним вуглеводом, і лігніну, компонента деревини.

У той час як жири, протеїни і неволокнисті (прості) вуглеводи майже цілком поглинаються в тонкому кишечнику, волокниста маса проходить через кишечник, фактично не зазнавши змін. Оскільки вона залишається неперетравленою, люди в західних країнах очищали й виробляли концентровані продукти, видаляючи з них клітковину протягом сотні років.

Насправді клітковина впливає на функцію травного тракту в цілому, впливаючи в основному на товсту кишку. Волокно додає об’ємність каловим масам, сприяючи проходу їх через весь кишечник. Воно стримує ріст певних видів хвороботворних мікробів і бактерій в шлунково-кишковому тракті. Зменшуючи концентрацію токсинів всередині організму, волокно також запобігає виразці стінок товстої кишки. Що ж особливо важливо – харчові волокна є одним із джерел живлення корисної мікрофлори кишечника .

У макробіотичному харчуванні міститься дуже багато клітковини. Коли людина будує своє харчування на макробіотичних принципах, м’язи її прямої кишки зміцнюються. До того ж її стілець стає більший за обсягом, консистенція фекалій – м’якша, що сприяє їх проходу через організм. Вони містять, принаймні, в три рази більше клітковини, ніж у людини, прихильної до звичайного харчування. Крім того, відбувається оздоровлення кишкової мікрофлори. Зміни в харчуванні не настільки ефективні і швидкі в регулюванні діяльності травного тракту, як проносне, однак вони є єдиним справді безпечним і довготривалим вирішенням проблеми.

У зовнішніх покривах цільного зерна, насіння, бобів, овочів і фруктів знаходиться набагато більше клітковини, ніж у внутрішніх. Висівки з цілісного зерна, лушпиння бобів, шкірка овочів і фруктів містять велику кількість волокон. Саме тому Макробіотична дієта рекомендує вживати необбиране зерно – так само, як і неочищені фрукти та овочі (в тій мірі, в якій це можливо). Цільне зерно, боби, насіння, горіхи, неочищені овочі та фрукти містять у собі чудово збалансований склад волокнистої маси і поживних інгредієнтів. Продукти тваринного походження містять дуже мало клітковини або не містять її взагалі.

У нормі людина протягом доби повиннна споживати 30 – 80 гр. харчових волокон. Середньостатистичне споживання становить не більше 4-х% від норми. Відомо, що харчові волокна містяться в оболонках зернової, круп’яної сировини та фруктів і овочів. Крім того, в оболонках знаходиться основна маса вітамінів, мікроелементів, мінеральних речовин, що забезпечують нормальне протікання обмінних процесів.

 

Отже, тільки недолік в продуктах харчування харчових волокон призводить:

 • До порушення моторики кишечника, порушення травних процесів та зниження ефективності функціонування видільної захисної системи організму людини.
 • До пригнічення мікробіоцинозу, розвиток якого гальмується недостатністю харчування (харчових волокон), а застосування при лікуванні антибіотиків та інших ліків, синтезованих хімічним шляхом, призводить до розвитку дисбактеріозів.
 • До пригнічення антиоксидантної системи, у тому числі й тому, що ослаблена або знищена корисна мікрофлора не продукує необхідної кількості ферменту глютатіонпероксидаза з амінокислоти глютатіона, інших ферментів і мікроелемента селену, одне з найбільших кількостей якого в природі міститься в оболонках пшениці.
 • До захворювання печінки та зниження її функції як окисної захисної системи через перекисне окислення ліпідів, яке мав би зупинити фермент глютатіонпероксидаза. Уражаються мембрани клітин печінки, і вона перестає виконувати детоксикаційні функції, що означає – токсини, і продукти розпаду потрапляють з кишечника безпосередньо в кров, отруюючи організм в цілому.

 

Така в спрощеному вигляді динаміка послаблення захисних сил організму людини через нестачу клітковини в їжі. А вид і місце виникнення хвороби визначається накладенням величезного числа випадкових чинників.

Висновок: людина за останні 100 – 150 років так змінила своєю діяльністю навколишнє середовище існування, що її стан став несумісним з її  життям.

 

Основні види дисбактеріозів:

 1. Гнильний – виникає через високий вміст мирної тваринної їжі і низького вмісту неперетравлювальної клітковини, в такому випадку лікування треба починати із збагачення їжі рослинними продуктами та обмеження тваринних жирів.
 2. Ферментативний – характеризується порушенням переносимості вуглеводів, викликаним ростом бактерій. Причиною може бути зниження кислотності шлункового соку, імунодефіцит, голодування, паразитарні захворювання
 3. Дефіцитний – розвивається під впливом антибіотиків або при дієті з малою кількістю рослинної клітковини. При цьому спостерігається зменшення вмісту основних кишкових мікроорганізмів.
Причини виникнення дисбактеріозів:
1. Широке поширення імунодефіциту, що виникає внаслідок неправильного харчування.
2. Безконтрольне використання антибіотиків.
3. Забруднення навколишнього середовища.
4. Але основною причиною виникнення дисбактеріозів є те, що мікроорганізми не отримують достатнього харчування. Ми їх моримо голодом, а вже потім добиваємо ліками і сурогатною їжею.

Їжею і середовищем проживання корисної флори служить рослинна клітковина (харчові волокна, баластні речовини), яка практично відсутня у повсякденному харчуванні людини. Щодобове споживання клітковини становить 4% від норми. Норма 30-80 г на добу.

Але чим корисна людині нормальна флора кишечника?

 

Флора кишечника ефективно виконує наступні функції:

 1. Ферментативна функція – участь у гідролізі основної маси клітковини, залишків харчового хімусу, а також деконьюгації жовчних кислот, підтримці нормального кислотно – лужного складу.
 2. Участь в синтетичній, травній та детоксикаційній функції кишечника.
 3. Стимуляція синтезу біологічно активних речовин (незамінних амінокислот), медіаторів, що беруть участь в регуляції системи травлення.
 4. Підтримка високих рівнів лізоциму, секреторних імуноглобулінів, інтерферону.
 5. Підсилення фізіологічної активності ШКТ.
 6. Участь в синтезі і абсорбції вітамінів К, групи В, фолієвої та нікотинової кислот, у всмоктуванні і засвоєнні вітамінів Д і солей Са.
 7. Ферментне розщеплення не переварених в тонкій кишці харчових речовин з утворенням амінів, фенолів, органічних кислот і ін
 8. Подавлення утворення токсичних продуктів білкового обміну (індолу, фенолу і д.р.), які мають канцерогенні властивості.
 9. Зниження рівня холестерину.
 10. Участь в синтезі естрогенів.
 11. Сховище мікробних генів.
 12. Участь в синтезі ферментів антиоксидантного захисту організму.

 

Регулярне вживання в їжу будь-якої каші “Здоровяк” хоча б один раз в день призводить до відновлення до норми мікробіоти (флори кишечника). Відновлення відбувається тому, що каша багата на рослинну клітковину (до 33% за вагою в сухому вигляді). Клітковина служить середовищем проживання і їжею для корисної мікрофлори. Не можна «заселити» мікрофлорою КШТ шляхом ковтання їжі або рідини, яка містить бактерії. Бактеріям нема за що “зачепитися”, для них в сучасних, повсякденних продуктах немає середовища проживання і їжі – клітковини. Час відновлення індивідуальний і залежить від первинного стану мікробіоти конкретної людини.

Можна скільки завгодно переконувати у своїй правоті, але ми знаємо, що критерієм істини завжди є практика. Скептики на мої твердження про цілющі властивості каш «Здоровяк» можуть заперечити: а де медичні дослідження, де статистика, де аналізи, де думки авторитетів? Де докази цілющих властивостей каші?

А навіщо все це? Медицина, як наука, явила себе світові, ну скажімо, в середні століття. А як же людство обходилося без цієї науки сотні тисяч років? Як взагалі людство змогло вижити без медицини? Чи не раціональніше в пошуках відповіді на дане питання звернутися до самого авторитетного «авторитету» – народного досвіду.

Є народний досвід, є «народні» тести, які дозволяють об’єктивно оцінити ступінь лікувального впливу методики, продукту, ліків, БАДів і т.д.

Народний тест про стан печінки.

Для того щоб перевірити, як працює печінка і КШТ, існує проста проба. Прийміть 1-2 ст. ложки бурякового соку (нехай він відстоїться 1,5-2 години), і якщо урина після цього забарвиться в буряковий колір, це означає, що ваш кишечник і печінка перестали виконувати свої детоксикаційні функції і продукти розпаду – токсини – потрапляють у кров, нирки, отруюють організм в цілому.

Можна замість соку буряка з’їсти варений буряк або продукт з вареним буряком. Якщо тест позитивний – урина (сеча) забарвлюється в буряковий колір, то людина з такими результатами не може бути здоровою.

Випробуйте себе цим методом!

У 90%  населення цей тест позитивний, тобто урина забарвлюється в буряковий (червоний) колір. Багато хто наївно думає, що це нормально: «Адже у всіх же забарвлюється». Печінка людини є основою його захисної, окислювальної системи і вона перестає нормально функціонувати.

Так ось! У кожної людини, яка хоча б раз на добу регулярно вживає тільки одну порцію будь-якої каші «Здоровяк», забарвлення урини при «народному» тесті зникає. Через тиждень, два, три, місяць, рік, але зникає у всіх. Чому? Тому, що печінка оздоровлюється. Термін оздоровлення залежить від первинного стану печінки та методики вживання каш.

 

Механізм оздоровлення печінки.

 

Відомо, що окисна система печінки знешкоджує найбільш небезпечні для клітин жиророзчинні отрути, які легко проникають через клітинну мембрану в клітини мозку та інших органів. Зрозуміло, що хвора печінка не здатна забезпечити здоров’я всьому організму.

Основною причиною захворювання печінки та невиконання нею своїх функцій, є неконтрольовані вільнорадикальні процеси в тканинах печінки, викликані масовим надходженням в організм ксенобіотиків (чужорідних людському організму речовин). Цей процес називається перекисне окислення ліпідів (ПОЛ). Самим крайнім клінічним проявом хвороби печінки є цирози.

Протистояти пагубному впливу вільних радикалів покликана захисна антиоксидантна система організму, яка нейтралізує вільні радикали і яку можна розділити на три рівні (три лінії оборони):

1. Перша лінія оборони в організмі – це різні низькомолекулярні сполуки, здатні «гасити» вільні радикали (скевенджери), тобто зазнаючи зміни в результаті реакції з вільним радикалом утворювати стабільну молекулу, а не інший високоактивний радикал. Це, перш за все, відомі нам вітаміни – аскорбінова кислота (вітамін С), альфа-токоферол (вітамін Е), бета-каротини (провітамін А).

2. Потім різні низькомолекулярні сполуки, що містять захисні сульфгідрильні SH-групи, і, нарешті, безліч сполук рослинного походження – флавоноїди, поліфеноли та інші сполуки.

3. Третя і найпотужніша лінія захисту печінки – це ферменти антиоксидантного захисту: каталаза, супероксиддисмутаза, глютатіонпероксидаза, церуллоплазмін.

 

Таким чином, рослинна їжа є для нас не тільки джерелом вітамінів, без яких життя неможливе, але і безлічі антиоксидантів, без яких неможливе здорове життя. Не розуміючи цього, ми ніколи не дізнаємося, чому «траволікування» настільки ефективне при багатьох захворюваннях і настільки корисне для їх профілактики!

Необхідно знати, що ферменти каталаза, супероксиддисмутаза, глютатіонпероксидаза, церуллоплазмін або безпосередньо ферментують мікробіоти (позитивною флорою) КШТ, або мікробіота готує процес ферментування.

Наприклад (спрощене трактування): ферментування глютатіонпероксидази здійснюється нормальною флорою кишечника. У процесі ферментування до однієї молекули глютатіону (амінокислота завжди присутня в  їжі) мікроби приєднують чотири атоми мікроелементу Se (селен).

Ще раз увага! Один з найбільших вмістів селену в природі знаходиться в оболонках пшениці (23,4 мкг на 100 гр сухої ваги).

Без нормально функціонуючої мікробіоти не може бути повноцінного антиоксидантного захисту печінки, не може бути здорової печінки, не може бути здорової людини.

90% населення страждають різного ступеня порушеннями стану мікрофлори кишечника (дисбактеріози).

 

Немає нормально функціонуючої мікробіоти (флори кишечника), – немає і антиоксидантного захисту печінки.

 

А якщо згадати, що в кашу додається шрот розторопші, в оболонках якої міститься найбільша кількість флаволігнанів силімарин, які сприяють відновленню мембран клітин печінки, то стають зрозумілими механізми швидкого відновлення печінки. Це відновлення відбувається ніби з подвоєною швидкістю. Можна назвати цей процес кумулятивним.

 

Народний тест на стан печінки стає негативним у всіх людей, але в різні терміни. Термін відновлення залежить від первинного стану цього органу та послідовності виконання рекомендацій вживання каш «Здоровяк».

Без удаваної скромності можна заявити, що подібного результату неможливо отримати при застосуванні будь-якого медикаментозного лікування. У цьому сенсі проект каші «Здоровяк» гідний найвищого визнання.

Таким чином, регулярне вживання в їжу каші «Здоровяк», сприяє нормалізації стану нормальної флори кишечника. А відновлена флора сприяє відновленню печінки, а значить і захисних систем організму людини.

 

Як харчування кашею «Здоровяк» впливає на збереження молодості і краси?

 

Каша «Здоровяк» може вирішити будь-які проблеми, пов’язані зі здоров’ям!

Задамося собі питанням. А які ознаки старіння організму?

Зовнішні ознаки:

1.  Деформована постава.

2.  В’яла шкіра.

3.  Погані зуби або їх відсутність.

4.  Поганий стан волосся або відсутність їх.

5.  Зайва вага.

Внутрішні ознаки:

1.  Хронічні хвороби.

2.  Відсутність енергії (стомлюваність).

3.  Деформовані суглоби.

Звичайно, це не весь перелік ознак в’янення організму, але навіть він ілюструє, наскільки складна проблема омолодження. Ясно одне: зовнішні ознаки омолодження можуть бути тільки наслідком внутрішнього оздоровлення. Самий успішний шлях внутрішнього оздоровлення пов’язаний з виконанням правил здорового життя.

Це найкоротший шлях оздоровлення-омолодження довжиною в роки.  Але навіть при відсутності волі слідувати цим шляхом, використовуючи тільки кашу «Здоровяк», можна досягти приголомшливих результатів оздоровлення.

Неможливо оздоровити суглоби, не оздоровивши печінку

У здорової печінки є специфічні клітини, які виробляють речовину, що надходить по кровоносній і лімфатичній системах до суглобу. З цієї речовини в суглобі регенерує і відновлюється хрящова тканина.

Якщо печінка хвора, а хвора вона, як показує  «народний тест на стан печінки» у 90% населення, комп’ютер (головний мозок), економлячи ресурси печінки, дає команду на відключення цієї її функції. Адже для організму більш важливо, щоб печінка, перш за все, виконувала детоксикаційну функцію і охороняла мозок від отрут.

Варто тільки привести печінку в порядок, як негайно відновлюється її функція по регенерації хрящової тканини в суглобах, тобто зникають, як це не фантастично звучить, всі суглобові хвороби, в тому числі і хребетні грижі.

Ми вже переконалися в тому, що каша «Здоровяк» найбільш ефективна, це «надзвичайно» дешевий засіб з відомих мені засобів приведення в нормальний здоровий стан печінки.

Спробуйте дієту № 7 з кашею «Здоровяк» протягом декількох тижнів. Результат вразить Вас. Що цікаво: чим молодша людина, тим з більшим успіхом і за більш короткий час можна отримати бажаний результат оздоровлення. Бережи здоров’я змолоду!

Процес відновлення суглобів прискорюється, якщо після фази відновлення хрящової тканини в суглобі і під час цього процесу застосувати фізіотерапевтичні методи оздоровлення суглобів.

Здорові суглоби, здоровий хребет – чи  це не омолодження організму?!

Болить спина – лікуй печінку!

Не поспішайте на прийом до костоправа, не поспішайте міняти свої суглоби на металеві імплантанти!

Що таке суглоб? Суглоб – це біологічний шарнір. Він сприймає навантаження тертя і тиску, які виникають в суглобі – шарнірі. Якщо є навантаження, то є і знос поверхні (хрящової тканини), тобто деградація. Але якщо є деградація, то вона без відновлення (регенерації) призведе до зникнення хряща, і появи хвороби – деформуючого артрозу.

Навряд чи знайдеться людина, яка б нічого не чула про остеохондроз, артроз і найголовніше його прояв – поперековий біль. Але ось про першопричину цієї воістину всенародної недуги (!) -«негаразди » з печінкою – знають, на жаль, небагато.

Давно доведено, що саме печінка регулює обмінні процеси в хрящовій тканині. Вражається печінка – руйнуються міжхребцеві хрящі. Хребці починають «гуляти» і притискають нервові корінці, а це і є він, рідний, – радикуліт.

Коли ставити хребці на місце, біль потроху вщухає і через кілька сеансів хворий майже щасливий. Але … усі повертаються, хто через місяць, хто за тиждень.

Неупереджена медична статистика констатує – хвороби органів опорно-рухового апарату носять характер епідемії. Хворіють сотні тисяч людей. Ці ж сотні тисяч в прагненні позбутися від недуг: відвідують костоправів і платять їм, йдуть на операції для заміни своїх суглобів на імплантанти, витрачаються, і чимало, на масажі, купують мазі, прилади, користуються платними послугами екстрасенсів, витрачаються на курортолікування і т. д. і т.п. В обороті «лікувального екстазу» мільярди рублів. Сумно, що цей процес нічого спільного не має із здоров’язберігаючою діяльністю взагалі.

При лікуванні остеохондрозу хребта і міжхребцевих гриж проводилися клінічні випробування. В якості відновного і профілактичного лікування остеохондрозу і міжхребцевих гриж рекомендуються такі каші «Самарський здоровяк»: № № 52, 57, 61, 74, 83, 85, 86.

Хороший ефект досягається при комбінованому застосуванні каш  № 52 +61 +85 в рівних частинах 1:1 кожного найменування по 1,5-2 столових ложки 3 рази на день під час сніданку, обіду і вечері.

При ожирінні і для зниження зайвої ваги рекомендується вживати кашу № 72 з пробіотиком, а також каші № 86 «хітозанова» та № 56 «Антицелюлітна». Наявність в кашах «Здоровяк» двох видів клітковини – розчинної і нерозчинної і необхідних поживних речовин, дає можливість худнути і в той же час добре себе почувати.

Каші «Здоровяк» діють у напрямку нормалізації ваги, тобто, якщо організм виснажений, особливо після хвороби, каші допоможуть відновити нормальну вагу.

Людям, які страдають закрепами, каша «Здоровяк» допомагає не за рахунок подразнення кишечника (як проносне), а за рахунок нормалізації самого процесу травлення та кількості корисних бактерій в кишечнику. Каша значно активізує засвоєння корисних речовин, заважає відкладатися в жир зайвим вуглеводів, м’яко нормалізує стілець. Є категорія людей на яких не діють проносні чаї, спалювачі жиру і т.п., оскільки причина запорів у них криється в зашлакованості організму і внаслідок цього млявому травленні. Каша «Здоровяк» проводить грубе очищення кишечника, а мікрофлора руйнує алергени й токсини за допомогою ферментів.

ЛІКУЄТЬСЯ ВСЕ з тієї простої причини, що ВСІ ТКАНИНИ В ОРГАНІЗМІ оновлюються, а якщо цього не відбувається в якомусь органі, отже, в організмі немає для цього умов – їх необхідно створити. Так, для лікування остеохондрозу, артрозу, радикуліту можна поліпшити кровопостачання кістково-хрящової тканини, м’язів, зв’язок, але якщо в крові не вистачає «будівельного матеріалу», то ефект буде невисоким.

Біль можна зняти різними засобами, але він буде повертатися. Для повної перемоги необхідно домогтися відновлення кістково-хрящової тканини.

У цьому процесі беруть участь кишечник, печінка, підшлункова залоза та інші органи, що забезпечують нормальний обмін кальцію, фосфору та інших мікроелементів, білків, жирів, вуглеводів і вітамінів В, В1, В12, С.

Саме для комплексного впливу з метою відновлення всіх органів і систем організму і, як результат, – регенерації кістково-хрящової тканини і розроблені різні за складом каші «Здоровяк».

При регулярному вживанні каші регенеруються клітини печінки, кишечника та інших органів, що сприяє відновленню кістково-хрящової тканини, тому і проходять болі в суглобах і хребті!

АЛЕРГІЯ відступає в результаті очищення кишечника, виведення токсинів, які виділяються шкідливою мікрофлорою, позбавлення від глистів та грибків при регулярному вживанні каші «Здоровяк», що має в своєму складі натуральні дегельмінтики: стевію, льон, гарбуз, гранат та ін

Ракові клітини захищені білковою оболонкою, яка заважає імунній системі їх розпізнати і зруйнувати. Видалити цю оболонку можуть тільки ферменти. Ось чому онкологічним хворим в їхній дієті обмежують м’ясо або виключають його зовсім: цим самим зберігають ферменти, що йдуть на розщеплення м’яса, дають їм можливість брати участь у знищенні ракових клітин.

При вживанні каші за методикою монастирської дієти можливо перемогти РАК та інші захворювання: псоріаз, гепатит, цироз печінки, холецистит, ожиріння, цукровий діабет, КАМІННЯ в печінці, нирках, жовчному міхурі, можна позбутися і запобігти інфаркту та інсульту.

Каші допомагають при хворобах щитовидної залози, нервової системи і в нормалізації ваги.

Для зниження цукру в крові в каші додані топінамбур і стевія. Топінамбур містить інулін, який під впливом соляної кислоти розбивається на два ланцюжки: один з них без участі інсуліну засвоюється клітиною, розвантажуючи підшлункову залозу, а інший перетворюється на потужний ентеросорбент, який діє в руслі кров’яного потоку. До нього «липнуть» токсини, які виробляють віруси, в т.ч. «свинячого грипу».

 

Каші «Здоровяк» – універсальні у використанні. Миття зерна перед виготовленням каші забезпечує чистоту продукту без цвілі, грибків, пилу, сторонніх включень. Спеціальна технологія стерилізації фітокомпонентів і термообробка зерна в запатентованих зернопроцессорах надає продукту відмінний смак і робить його готовим до вживання.

Вдома, в дорозі, на відпочинку, на роботі розбавте 3-4 ложки сухої суміші склянкою молока, кефіру, соку, бульйону, просто водою до бажаної консистенції (густіше або рідше). Додайте за смаком: сіль, цукор, мед, ягоди. Їжте сухою, посипте на салат, морозиво. Варити не треба! При температурі вище +60° пропадають корисні властивості фітокомпонентів.

Каші «Здоровяк» – ідеальна їжа під час постів!

 

Щоб уникнути різкої реакції організму на очищення необхідно починати вживання каші «Здоровяк» з невеликих порцій. Після адаптації організму до нової їжі кількість прийомів каші «Здоровяк» протягом доби не обмежується.

Не містить харчової хімії та не потребує консервантів для збільшення термінів зберігання.

Продукт сертифікований.

 

Якщо ви здорові чи вважаєте себе здоровими, знайте, вам необхідно регулярно звільняти свій організм від отрут і токсинів, що надходять з неякісною їжею, неочищеною водою і брудним повітрям.

Через зростаючі витрати на здоров’я кожна людина зараз повиннна бути більш зацікавлена у самостійній підтримці здоров’я! І в молодому і в літньому віці хочеться бути в хорошій формі і працездатним.

Ціна, яку ви платите за гарне здоров’я – дрібниця в порівнянні з наслідками поганого здоров’я.

РЕКОМЕНДАЦІЇ практикуючого лікаря гастроентеролога Землякова В.П.

Змішування двох і більше каш з різними компонентами дає більший лікувально-профілактичний ефект,  наприклад, 32 + 5432 + 7432 +4262 + 6572 + 5272 +6572 + 7069 + 6530 + 5736 + 61 + 73 і т.д. – Експериментуйте!

Каші № 427280 краще вживати на ніч.

Каші № 36546168 і  їх поєднання – хороша профілактична дія від різних хвороб в будь-якому віці, особливо після 40 років.

При непереносимості молочного білка використовуйте відвар овочів з додаванням масла.

Дітям у віці до року можна готувати водну витяжку каші № 32 розводити рідше, запивати водою (рідина потрібна для ламінарії).

№ 51 – не рекомендується при виразці, дизентерії, сальмонельозі.

При ОРЗ – соки, вода, каша № 62 і ніяких таблеток.

При цукровому діабеті каші вживати не менше 2-3 разів на день.

При виразковому коліті каші не можна розводити молочними продуктами.

ТАБЛИЦЯ  ЗАСТОСУВАННЯ каш »Здоровяк»  при різних захворюваннях

Захворювання Рекомендуються каші (по номерах)
А Авітаміноз 32, 81
Алергія 30, 36, 57, 62, 65, 73, 80, 84, 86, 87
Анемія, недокрів’я 30, 32, 36, 51, 52, 54, 56, 57, 62, 67, 70, 74, 76, 78, 81, 83, 84
Артрит 52
Астма 62, 69, 72. 74
Атеросклероз 32, 36, 52, 54, 56, 57, 67, 70, 73, 75, 77, 83, 84, 85
Б Безсоння 32, 54, 56, 73
В Вагітним 42, 51, 79, 80, 83, 84
Варикоз 56, 61, 83
Виразка дванадцятипалої кишки 54, 57, 62, 68, 72, 74, 7576, 77, 7881, 83, 84, 85
Виразка шлунку 54, 5762, 68, 72, 74, 75, 76, 77, 7880, 81, 83, 84, 85, 87
Виснаження після хвороб 54, 56, 67, 70, 83
Вугрі 57, 64, 77
Г Гастрит 81, 84, 85
Геморой 54, 57, 74, 77
Гепатит 30, 54, 87
Гіпертонія 36, 54, 56, 61, 73, 83, 84
Д Діабет 36, 48, 56, 57, 61, 62, 63, 65, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 84, 87
Дизбактеріоз 52, 54, 73, 79, 80, 84, 87
Е Ендокринологія 56, 62, 74
Ж Жовчогінне 30, 51, 54, 74
Жовчний міхур 30, 51, 54
З Загальнопрофілактична дія 36, 54, 61, 68, 69, 79, 80, 83, 84
Закрепи 32, 42, 51, 54, 65, 79
Зір 30, 32, 36, 48, 54, 61, 63, 84, 85
Зоб, щитовидка, базедова хвороба 32, 54, 62, 73, 78
Зубні захворювання 51, 52, 57, 63, 64, 69, 72, 73, 79, 84, 85
І Імунітет (імунодефіцит) 32, 36, 51, 54, 57, 62, 70, 73, 83, 85, 86, 87
Імпотенція 42, 48, 51, 52, 56, 57, 64, 69, 70, 71, 73, 75, 76, 77, 87
Інсульт 36, 54, 67, 69, 75, 77, 84
Інтоксикація, отруєння 30, 32, 52, 54, 61, 83, 86, 87
Інфаркт 36, 54, 56, 65, 67, 69, 75, 77, 85, 86
Інфекційні захворювання (гострі і хронічні) 54, 62, 67, 69, 73,
Ішемія 36, 56, 57, 65, 67, 69
К Камені в печінці 52, 54, 67, 80, 83, 84, 85, 87
Камені в нирках 48, 52, 54, 67, 80, 83, 84, 85, 87
Коліт 36, 48, 54, 62, 72, 74, 76, 78
Кровотеча (гемофілія) 54, 68
М Мігрень 54, 62, 74, 75, 77, 87
Н Надмірна вага 30, 32, 56, 72, 84, 86
Нервова система 36, 42, 51, 52, 54, 56, 57, 62, 72, 74, 75, 76, 77, 84, 85
Нефрити (цистит, уретрит) 54, 83
Нирки 30, 52, 54, 67, 74, 77, 80, 83, 84, 85, 87
О Онкологія 30, 32, 36, 42, 48, 54, 56, 57, 63, 65, 67, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 83, 85, 86
Опромінення 32, 36, 54, 65, 73, 83, 86
Остеохондроз, суглоби 52, 57, 84, 85
П Паразити 36, 42, 48, 51, 54, 57, 73, 74, 75, 77, 83, 87
Печінка 30, 36, 48, 51, 52, 54, 56, 57, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87
Підшлункова залоза 36, 51, 52, 56, 62, 73, 84
Помолодіти 30, 56, 61, 62, 65, 75, 77, 81, 83, 84, 85
Передміхурова залоза 56, 57, 62, 64, 76, 78
Протизапальний ефект 42, 51, 62, 69, 83, 84
Р Рани, опіки,еэкземи, дерматити 36, 52, 54, 57, 64, 67, 73, 74, 83, 84, 86
С Серцево-судинні захворювання 30, 32, 36, 56, 57, 64, 65, 67, 69, 70, 75, 77, 81, 83, 84, 85, 87 або набір каш (61+64+65+76+83)
Судинні захворювання 30, 32, 42, 56, 61, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 75, 77, 81, 83, 84, 85, 87
Т Туберкульоз 54, 74, 84
Ц Целіакія 84
Целюліт 56, 61, 83, 86
Цистит 54, 83
Ш Шкіра, волосся, нігті, мязи 30, 32, 36, 51, 52, 54, 61, 63, 64, 69, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 80, 83, 84, 85, 87
Шлаки 32, 79, 80, 83, 86, 87 або набір каш (69+70+72)
Шлунково кишковий тракт (нормалізація травлення) 32, 36, 42, 48, 51, 54, 56, 57, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 79, 80, 83, 86, 87
Я Ясна 69, 77
Спортсменам 36, 75, 77, 83, 84
Вагітним: 42, 51, 79, 80, 83, 84
Не рекомендується вагітним: 32, 56, 62, 78
Дітям від року 30, 52, 62, 65, 70, 73, 76, 83, 84, 85 або набір (68+72+74) (62+65)

Чим відрізняється процес виготовлення каші Здоровяк від виготовлення пластівців?

 

• В якості сировини пластівців використовується переважно обдерте, шліфоване, не мите зерно злакових сільгоспкультур (пшениці, рису і т.д.). Ні оболонок – ні рослинної клітковини – немає процесу відновлення флори кишечника. Перший мінус.

 

• При приготуванні пластівців використовується або технологія обробки зерна парою або технологія мікронізаціі з подальшим плющенням. Час термообробки при цих способах становить від 30 – 50 секунд до 15 хвилин. При такій тривалій термообробці знищуються всі корисні властивості зерна, а крохмаль зерна все ж не встигає достатньо термообробитися для того, щоб бути готовим до вживання в їжу. Другий і третій мінуси.

 

• Після плющення зерна і підсушування їх вологість складає від 5 до 10%. При такій вологості продукт не може довго зберігатися в упаковці і потрібні консерванти. Четвертий мінус.

 

• А п’ятий мінус – це сухі фрукти і ягоди, їх доставляють з-за кордону.  Для того, щоб ці продукти зберігалися довше без псування їх обробляють (стерилізують) отруйним газом або джерелами радіоактивності.

І, нарешті, останнє. Для того, щоб пластівці можна було вживати в їжу їх потрібно залити окропом (температура води близько 100гр.С) і потомити 5 – 10 хвилин. При такій кулінарній підготовці всі можливі корисні добавки деградують і від їх корисності нічого не залишиться.

Немає жодного розумного доказу корисності мюслів!

 

Ця каша для тих, хто:

 

 • Має намір позбавитися від болячок у своєму організмі і почати жити повноцінно;
 • Віддає перевагу органічній, живій і рослинній їжі;
 • Цінує кожен свій день, проведений у здоровому і сильному тілі;
 • Хоче бути здоровим, веселим і енергійним у всіх проявах життя;
 • Визнає, що вкладення в своє здоров’я – одна з найважливіших речей для людини;
 • Поважає і любить себе, а значить і своє тіло;
 • Розуміє важливість культури харчування, тому що ми – це те, що ми їмо;
 • Прагне успішно долати будь-які життєві ситуації за рахунок здорового імунітету, світлого розуму і витривалого тіла;
 • Розуміє, що від якості харчування залежить загальний стан організму і його життєздатність;
 • Прагне зробити вагу тіла оптимально гармонійною для себе;
 • Хоче мати достатньо сил і мотивації на роботу, відпочинок, особистісний і духовний ріст;
 • Займається спортом, фітнесом, іншим фізичним навантаженням і розуміє цінність збалансованого харчування;
 • Цінує свій час і вміє правильно розпорядитися своїми фінансами.

 

Ця каша необхідна:

 

 • Для будь-якої людини, яка прагне забезпечити повноцінним, смачним і корисним харчуванням себе, свою родину, близьких і друзів;

 

 • Для дітей, яким необхідне правильне харчування в період росту та розвитку;

 

 • Для студентів, учнів шкіл та інших навчальних закладів;

 

 • Для працівників офісів, компаній і організацій, у яких є постійна необхідність у швидкому харчуванні в період роботи;

 

 • Для “вільних художників” будь-яких професій, яким ніколи поїсти протягом творчого робочого дня;

 

 • Для людей, яким за віком або станом здоров’я важко самим про себе подбати;

 

 • Для тих, хто перебуває на лікуванні в стаціонарах і санаторіях;

 

 • Для людей, чия робота і / або відпочинок пов’язані з переїздами та подорожами.

 

Хочете похудати, залишатися молодими і красивими?

 

Шукаєте здорову альтернативу дитячому харчуванню?

 

 

На ринок України вийшов новий продукт здорового харчування – унікальний, багатофункціональний, макробіотичний продукт – каша Здоровяк з цільного зерна з додаванням натуральних фітокомпонентів. З однієї порції каші Ви отримуєте добову норму клітковини, вітамінів і мікроелементів. Клітковина, яка міститься в кашах, видаляє з кишечника всі шкідливі речовини і відновлює мікрофлору.

 

Каша моментального приготування – її не треба варити

 

 

Що дає нам вживання каші «Здоровяк»:

 

• Підвищується імунітет;

• Відновлюється флора і перистальтика кишечника;

• Усуваються запори і діарея;

• Нормалізується робота печінки;

• Нормалізується функціонування жовчовивідних шляхів;

• Організм звільняється від паразитів;

• Зникають хвороби суглобів;

• Знижується вміст цукру в крові;

• Знижується зайва маса тіла;

• Профілактика серцево-судинних захворювань;

• Підвищується працездатність;

• Щоденне вживання каші знімає алергію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *